Kedves Kollégák!
Hátha berendelt valaki ehhez a 16:9-es 100Hz döghöz sorkimenőt és nem kellett. Most megszabadulhat tőle.
Trafó : 26830484, Hr8708 a helyettesítő.
5GFL2.30E ch.
Köszi, üdv, kovácsa
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Comprende hát!
Tegnap szar napom volt, de ha valaki végigolvassa a lényeg benne van.
Szép hétvégét!
Üdv, kovi.
Kedves kolegák.
A cimben szereplő TV háttérvilágitása vacakol.
Bekapcsolás után max 1 percel kikapcsol, idönként vibrál elötte.
Az inverter vezérlő icje uba2071at, kicserélve ujra.
Összes elko kicserélve. Panel atforrasztva.
Az ic protekcioját is meg probáltam kiiktatni de nem jartan sikerrel.Vagy rosszul csinláltam , vagy máshol a bibi.
Valakinek ötlete esetleg tippje hogy merre tovább?
Egyébként a TV a konyhámban van fel szerelve, nagyon ritkán használjuk, eleinte kb. 2 oránként kapcsolta le a hátteret, most ez a helyzet,
Szebb napot.
Üdv. Szili
szevasztok kellene egy kis segitség a fentebb leirt készűléken letilt a 141volt és nem tudom miért a sorvég ugynézem rendbe ,stenbay rol átvált űzemre de asorvég táp nincs ,néztem a tanyán de csak eprom tartalmat találtam ehez a modelhez esetleg tudjavalaki holtudok sm et találni?Van az alaplapon egy fűggőleges panel azon van az op tocsatolás szerintem ott lessz valami bibi
Udv. a tanyazo kolegakat!
A fent emlitett TV nek nem tudom kivalasztani a menube a bemeneteket, (altalaba szokptt lenni egy IN SELECT ahol kivalaszthato az AV1-3 HDMI VGA s.t.b.) gondoltam hogy nincs bealitva az opcioba ,de az opcio kodok megfelelnek a gyari alitasnak ;OP1 152,OP2 167,OP3 47,OP481,OP5 252,OP6 27,OP7 19 , a model 26HF7874/4/10 .Ha lenne valakinek reszletes opcio leirasa vagy ennek a modelnek megfelelo mas opcioja ,es megosztana velem ,megkoszonnem .