Üdv. Mester urak!
A címbeli tv-t szeretném rábírni arra, hogy fogja a DVB-T antenna jeleket. Feltehetően első indításkor a kábel bemenetet állították be. Ezt a beállítási opciót nem ajánlja fel csak az első indításnál. Most csak az analóg jelet érzékeli. Tudnátok ebben segíteni? Előre is kösz.
Sziasztok
Keresnék bontásból egy 1080p LVDS modult...
Ez egy kis panel, amelyik átalakítja a 30pin-es lvds kimenetet 52 pinesre.. 1 csatornás LVDS-ből 2 csatornásat csinál.. pl Philips 42pfl7662-ből.. LC07-ben ez csinál a fullHD-s kijelzőnek megfelelő jelet..
Előre is köszi
Laci
Sziasztok!
Hozzám került ez a készülék, hogy "lessem meg"... nos megtörtént, de hangon kívül más nincs rajta. Az YSUS panelon levő biztosíték szakadt. Tönkremenetelének semmi okát nem találtam, vagyis zárlatot ezért csere következett. Bár a biztosíték épp maradt, továbbra sincs "életjel". Viszonylag egyszerű dolgom volt, hiszen időközben befutott egy samsung, ugyyan ilyen YSUS panelt magában rejtve. Átpróbálva máris minden rendben... DE nem tudok rájönni mi lehet rossz az eredeti modulon amiért semmi életjelet nem mutat a kijelző. Ami mérhető volt alkatrész azokat (elvileg) mind átmértem.
Tapasztaltabbaknak valami tanácsa? Megköszönném, mert kezdek kifogyni az ötletekből.
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok
Kellene nekem egy olyan mainboard, amin 2 db LVDS csati van, vagyis FullHD 100Hz-es kijelző ment rá. Tudom, a samu nem gyárt ilyet, de mégis volt ilyen készüléke egy kis panel közbeiktatásával. Olyan is jó lenne (persze egyben).. A Philips és az LG gyártott ilyet. (pl pfl8404. vagy LH5000). Másféle is ok.. Ha valami extrém típusról van szó, jó lenne hozzá az infrapanel is..
Köszi