|
Sziasztok!
Az összes ilyen gép ennyire hulladék, hogy három évesen mehetnek a szemétbe?
Fél percet sem bír az akku benne. Van valami módszer ezen akkuk javítására vagy ezek kukák?
Illetve a bajom, hogy 50000 lenne a csere, mivel valószínűleg elektronikával együtt lehet cserélni. Új aksikkal is tiltani fog az elektronika.
Csak 28000 most nézem :D
https://www.intercell.hu/philips_powerpro_duoa_fc6171_series_252v_2000mah_5040wh_li-ion_porszivo_akkuakkumulator_129793?utm_source=google_shopping&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link&gQT=2
|
Sziasztok ! Szakadt lett a képeken látható vasaló gőzállomás mágnesszelep tekercse.230 V-os, 17 VA-es, a "tengely" amiről levettem, 13 mm átmérőjü.. Mérete 35X35X35-ös kocka nagyjából.Lényeges, hogy gőzt kapcsol, ezért 150, illetve 120 Celsius fokosnak kell lennie.Ha véletlenül valakinek lenne egy ilyen tekercse a sufniban. szívesen megvenném. Esetleg egy hasonló komplett 230-as gőzre való mágnesszelep is szóba jöhetne..Köszönöm szépen a válaszokat. Üdv.: Balatinecz Sándor
Üdvözletem, sziasztok!
Adott egy 600W-os PHILIPS botmixer.
A 2 év garancia 1 hónapja járt le, a gép egyik nyomógomra sem reagál, nem indul a motorja. Alig volt használva, teljesen újszerű az állapota.
Az alsó két ledugózott csavart megtaláltam, de a ráragasztott(?) gumi borítások alatt nincs észlelhető nyoma a csavaroknak.
Mi a trükkje a szétszedésnek jelentős roncsolás nélkül?
Szedett már szét ilyen masinát valaki?
A kérdéses mixer alapgépe a képen látható, de 230V-os kiadásban.
További szép napot!
Üdv: Sándor
Kellemes Ünnepeket minden kedves tanyalakónak !
A fent jelzett géppel lenne némi gondom, ha gond ? A problémám, minden bekapcsoláskor öblít (kikapcsoláskor is ) Nem tudom a menüben ki lehet é kapcsolni ezt a funkciót. Találtam magyar kezelésit, de erre nem találtam megoldást. Nem is az " elpazarolt " víz mennyisége a gond. Hanem van rajta időzítő funkció, így viszont teleereszti a poharat vízzel. Ha meg ott kell állni mellette akkor minek időzíteni. Ha valaki tudja a választ kérem ossza meg velem. Köszönöm.