Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS HD5702-A SM

COFFEE-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
227.7 KB
Page
4
Category
COFFEE-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS HD5702-A SM service manual (1st page)
Preview of PHILIPS HD5702-A SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS HD5702-A SM service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS HD5702-A SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS HD-5702A HD5702A HD 5702 HD5702 HD5702-A
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant COFFEE-MACHINE forum topics:
Philips Senseo HD 7810 kávéfőző nem forralja a vizet (Frissítve)
Szép napot kívánok mindenkinek! Most egy olyan problémával fordulok hozzátok hogy a Philips Senseo HD 7810 kávéfőző bekapcsoláskor rendesen felmelegít és mikor megnyomom az adagolás gomb egyikét akkor elkezd csorogni a kávé, de idő előtt kikapcsolja magát a védelem. Mi lehet a probléma? módosítás: Kicseréltem a kondit, és most már felforralni se akarja a vizet. A fűtőbetét (kazán) két pólusa között szakadást mérek. Ez normális? vagy kazánt kell cserélni?
Power cyclone 8 philips porszivó nem lehet tölteni .
Sziasztok ! A fenti gépezet  töltőre  téve E 7 hibaüzenetet jelez . 30 V  0.5  A a tápegysége , letesztelve tudja a névleges értékeket . A márkaszervizben egy másik töltővel rendben működik . A csatlakozás mágneses tappancson keresztül történik . Labortápon keresztül is próbálkoztam a töltéssel egy pillanatra  vesz fel áramot majd jön az E7 ami táphibára utal legalább is azt mondták a tulajnak a szervizben . Mivel azt a filléres tápot 16 eFt   forintért kínálták  talán érdemes volna  a dolgot egyértelművé tenni . A táp szétbontva minden kondi átmérve ESR  is oké.
Várom hozzáértők hasznos ötleteit .  Üdv !
Saeco/Philips Minuto kávégép javítás
Sziasztok!

Van nálam 2 db Philips Minuto kávémasina. A két lányomé. Én vettem nekik ajándékba pár éve, de nem egy megbízható masina.


Az egyik darálójával van gond. Megy a daráló motor, de nem darál. Hogy lehet szétszedni a darálót.
Az SM fent van a tanyán és próbálom értelmezni.

A másiknál elektronika hiba van. A vezérlés tápja az alaplapon van. 2A bizti stabilan kimegy rajta akkor is ha a panel az asztalon van már.

Gratez egyenirányító után puffer kondi van. FSQ0265R a kapcsolóeszköz. Gyanítom ez dobta fel a talpát. Aki javított ilyet az talált más elfáradt alkatrészt is a környékén?

FSDM0265RN és a nagyobb  FSDM0365RN van a HQ-ban. Vegyem a 265-öt?

Esetleg egy kapcsolási rajz valakinél?

Üdv Feri 
Philips Senseo HD 7810/60 nem fűt MEGOLDÓDOTT
Sziasztok Tanyalakók! Drága anyósom Senseo-ja került hozzám javításra olyan hibával,hogy magától kikapcsol. A 0.47mF mkp kondi csere után már nem kapcsolt ki,hanem a piszok azt játsza,hogy bekapcsolás után a power led folyamatosan világít,mintha már felfűtött volna,de nem.Gondoltam elektronika hiba,hát rendeltem egyet a sinitől.Akkor estem pofára,amikor az új elektronikával is ezt játszotta.Ami fura nekem,hogy hálózatra kapcsoláskor a power led el kezd vibrálni.(A saját gépem ilyenkor nem csinál semmit.) Ha a power gombot nyomva tartom és úgy helyezem fesz. alá a gépet,akkor viszont rendesen villog(lassan)és fűti a vizet. Segítségeteket szeretném kérni.....elakadtam....nem értem. Ja és az NTC hőmérséklet változásra reagál,ha lehűtöm vagy túlmelegítem akkor a power led gyors villogásba kezd(gondolom tartományon kívül esik az értéke). Ha találkoztatok ilyen hibával,legyetek szivesek velem megosztani mi lehet ennek az oka.Előre is köszönöm András.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce