Sziasztok ! A markolatban elhelyezett elektronikában található jelfogó megolvadt és az első kis panelon lévő proci zárlatos lett SH 79F084AL felirattal ! Az ALIN beszerezhető viszont nem vagyok igazán járatos a témában a kérdés az ezek a procik fel vannak programozva ? Üdv!
Sziasztok!
A fent nevetett porszívó "philips fc9016 típus" nem kapcsol be.
A panelon ellenőriztem a bejövő feszültséget. Amikor a kapcsoló kikapcsolt állapotban van, akkor mérhető a a bejövő 230 V, de bekapcsolás után nem mérhető semmi.
Van rajta számomra egy ismeretlen félvezető.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Alfonz
Sziasztok
Munkahelyemen több ilyen gözölős vasaló van. Van amelyik gőzgenerátoros és van amelyik a talp melegét használja a gőz gyártáshoz.
Philips perfectCare Aqua
Philips perfectCare Pure
A hiba, hogy villognak és a használati utasításukban erről semmi szó nem esik. Nem a vízkőmentesítő jelez. Az egyiknél a nyél villog szaporán a másiknál a bekapcsoló és az eco felváltva.
Szétszedve nem találtam hibás alkatrészt. (biztik, talp, szeleptekercs, fűtőszál, )
Segítségeteket kérem ki találkozott már ezzel a hibával?
Köszönettel Laci
Szép napot ! A fent említett kéri a vízkő eltávolító programot. Viszont a tejtartó hiányában a program nem indul. Hiányolja, az ebben profik véleményét kérdem, hogyan lehet egyszerűen megoldani a gondot. Mivel a tejtartóhoz tartozó " csonkok " is hiányoznak. Amik a programhoz tartozó mikrokapcsolókat, kacsolnák. Tudom legegyszerűbb lenne venni hozzá, tartály van is, potom 10 ezerért de tető nincs. A lényeg pedig az lenne. Köszönöm a figyelmet !