Sziasztok,
ha valaki nem ismeri, szeretnék segíteni.
A panel elején 9040 és 9041 bekeretezett átkötést csipesszel rövidrezárom, főkapcsolót bekapcsolom, pár mp múlva rövidzárt megszüntetem. Megjelenik SDM.
Ha Opciókat állitok, AK ON-ba (lényeges, különben nem változik az opció).
A Serv Blank Off (felsőfele a képnek).
A CF OFF-ba, különben a függ.szinkron bizonytalan.
A paraméterek léptetése a Pr +,- gombokkal történik.
Állítása a hangerő +,- gombokkal.
Ha végeztem elmegyek a STORE sorig hangerő +,és az AK-t visszaállítom OFF-ba, és STORED, a távkapcsolóval kikapcsolom.
Ha a HORWIDTH-vizsz.méret túlment, EPROM tönkremehet.
Ez elkerülhető, ha a 3038 100ohm SMD-t leveszem.
Ha további kérdésetek lenne, írjatok, szívesen válaszolok.
Üdv:B. Józsi
Szép estét, Üdv mindenkinek! A címben említett csodabogár egyszer csak elkezdte magától felnyomni a hangerőt. A kezelőszerv csatiját lehúzva, továbbra is ugyanezt teszi. A tápot átnéztem, néhány gyanús kondit cseréltem. A furcsa az, hogy hogy mostanra már alig reagál a távra, pedig szerettem volna csinálni egy tv reinstallt. Párszor bevillant egy fél másodpercre a beállítás menü, de el is tűnik. Szoftverhiba lehet, vagy alaplapcsere? Minden segítséget előre is köszönök.
Sziasztok!
A fenti készülék a bekapcolás után kb.15 azután 50sec után és később, egyre ritkábban kikapcsol.Mindig újra indítható,de kikapcsol.
A sorvég trnyó volt előzőleg zárlatos és a sormeghajtó ák-ban talátam rossz elkókat.Hidegre nem tudom megállítani.
Minden ötletet előr is köszönök.
Laci
Üdv Tanyalakók...
Adott a cimben emlitett Philips (Q549.2E LA). Olyat csinál, hogy bedugod áramba, elindul, philips bejelentkező kép, majd elmegy sby-ra. Utána inditod megy szó nélkül. Ez csak első inditásnál hosszabb áramtalanitás után játsza.
Vélemény?
Nem táp azom volt másik kicseréltem...