Jo napot a tanyazoknak!Fentemlitett keszulek(L01.1 E AA sasszi)bekapcsolas utan nehany masodpercel leall.Nem st.by-ba,128v megmarad de a 12v ag leesik kb.9,5v-ra,driver betap megszunik.Ujrainditas utan huzamosabb ideig mukodik,majd megint leall.Valakinek tapasztalata,tippje? Elore is koszonom a faradozasotokat.
Udv:Ferenc
Sziasztok!
Nevezett készülék gyönyörüen megy,de közben a készenléti led villan egymásután hatot,néhány másodperc szünet,ismét hat villanás egymás után.Ez folyamatosan így megy a TV tökéletesen üzemel,majd kb.40-50 perc után kikapcsol.Távszabiról nem érzékel semmit.Főkapcs ki,majd ujrainditás után rövid idő mulva kikapcsol.Ha több időt várok hosszabb ideig megy.Mit takar ez a hat egymásutáni villanás?
Köszi:János
Sziasztok,
ezzel a készülékkel akadt némi problémám.
Tápegység indulgat, sortáp 60 V körül pulzál. Ha lekötöm a soréget, megy a táp. Sortáp szűrőkondik cserélve, kerámiakondi ,sor kicsatoló kondi és a sortranyó jó. Én rutinból rögtön sorkimenőt cseréltem (HR7488), biztos voltam a dogomban, mivel ezeknél ez eléggé típushiba. Viszont megdöbbenésemre az újjal sem megy. Új sorkimenő, sortápszűrő kondik cserélve, kicsatoló kondik cserélve, sortranyó jó. Függ IC stb. lekötve a sorkimenőről. Mit nem vettem észre?
Köszi.
Tamás
Sziasztok
A tárgyban említett készüléken 5-10 perc működés után eltünik a képtartalom. Hang és háttér világítás megmaradt. Ha kikapcsolom majd vissza akkor újra ok, vagy ha menet közben lehúzom az Lvds kábelt majd visszarakom akkor is megy egy darabig. Ha t-conról húzom le a kijelzőt arra nem javul meg. Mozgatásra hűtésre fűtésre nem reagál. Ötletet segítséget kérnék.
Köszönöm Balázs