Sziasztok!
Egy CD lejátszóban cserélni szándékoztam a gyengülő Philips VAM1202 típusú futóművet. Volt raktáron két darab, néhány hónapja vásárolt, új bontatlan futóművem, de egyik sem működik. Az első amit kipróbáltam olyan, mintha egyáltalán nem működne a lézer, csak fókuszál és ráindít a CD-re. A másik ide-oda pörgeti a CD-t (szó szerint) és a végén kiírja, hogy "disc error", ha visszateszem a régi futóművet akkor működik ahogy régen.
IGEN megnéztem, hogy a rövidzár a kis nyáklapon fel van oldva (le sem volt forrasztva), látszólag nincs semmi különbség a futóművek között. Ennyire peches volnék?
Sziaszok Főrumtársak!
Egy Philips As-135 tipusú music centerrel kapcsolatban kérnék segítséget.
Van a benne egy lemezjátszó és a benne lévő tűm elkopott..
A kérdésem az lenne hogy milyen tipusú tű vagy fej kellene bele mert a google nem a barátom..
Előre is köszöböm a válaszokat..
Philips HTS513112 Soundbar -hoz értő szakit keresek!
Torz, majd elhalkul.
Ismeri valaki? Tudja javítani valaki? Anyag?
Van hozzá a Tanyán Service Manual.

Üdvözlet Mindenkinek!
A fent jelzett, ajándékba kapott kis lemezjátszót szeretném feléleszteni. Valaki korábban már megpróbálta, mindkét csatornából hiányoznak alkatrészek... Nagyon kellene egy kapcsolási rajz az erősítőről, ehhez kérem a segítségeteket.