Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS MX999-22S-37 FR994-00S-17 SM 2

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
10.6 MB
Page
78
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS MX999-22S-37 FR994-00S-17 SM 2 service manual (1st page)
Preview of PHILIPS MX999-22S-37 FR994-00S-17 SM 2 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS MX999-22S-37 FR994-00S-17 SM 2 service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS MX999-22S-37 FR994-00S-17 SM 2 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS MX99922S37 FR99400S17 MX 99922 37 FR 99400 17 MX999 22S FR994 00S
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Philips Fw-c355/34 végfok csere
Sziasztok!
Hozzám került a fenti készülék  a tulaj bevallása szerint  széthajtották. Maxin  ment aztán elhallgatott.Néztem a kapcsolási rajzot ahol a végfok  tápja 16,2V nálam mérve 36,2V. A FET átvezet. Renben  , rendeltem hozzá egy teljes végfok áramkört. FET , IC két tranyó a védelemhez. Beépítettem a két tranzisztort és a FET-et de az IC 1. lábára (nincs beültetve)  megint csak 36,2 volt jut. Diódákat mértem jók .Mivel elég nehézkes és drága az alkatrészek beszerzése nem akarom megkockáztatni hogy beültetem az IC-t bár az a gyanúm hogy csak akkor áll be üzemi feszültségre. Ebben kérném a segítségeteket.
Üdv Belfi!
Philips D8803 rádiósmagnó
Sziasztok! A fent említett 20 éves készülék rokonom tulajdona. Nem szól ez volt az alap probléma. Szemrevételezés bekapcsolás a vezérlőn nyomógombal semmi. 2db 1.5V-os elem csere: LCD-k mindent mutatatnak majd óra alapállás. A vezérlöt nem nyomogattam próbáltam ennek később még jelentősséga lesz. Bekepcsolás: kivezérlésjelző hajt hang nincs. Szétszedés: nem kell csalódnom bakelitnyák, törékeny foraszthatatlan igen rövid "robbantóvezetékek" hol szállanként, hol korbácskötegben jelöletlen csatlakozók, nehezen kiszerelhető panelek (Néha az az érzésem a Philipsnél 10 mérnökből 9 azon van hogy lehet majd kicseszni a szerelővel:). Szóval mérés, végfok halott, kiforrasztás, (TDA1010 2db) nekem nincs. Keresés boltokban nincs kifutott termék ,Hornos kft 2hét alatt jön megrendelik.( nos ennek 6 hónapja még mindíg nincs náluk-nálam.) Tulaj aggódik valahogy oldjam meg. Végfok IC csere próba:a cucc szól ez jó, de a próbák igen érdekes sőt döbbenetes fordulatot hoztak. LCD kijelzőkön ami külön kapja a +3V-ot bejelentkezés (minden szegmens aktív) után néha igen hektikusan fura jeleket ír és küld ki, látszólag minden ok nélkül eltünik az inrormáció, ha ilyenkor már szól a rádió az szól tovább de lekepcsolni nyomógombal nem lehet, ha kihúzom a konektorból utánna nem lehet gombal bekapcsolni csak akkor ha alap kijelzés van az LCD-n. A vezérlőt egy Sharp 2103 proci (nem találtam semmit a net-en róla) viszi látszólag az elektronika jó nincs szakadás-zárlat a qvarz rezeg, kontaktok tiszták. A kiküldött jelcsomagok amit többek között a tápba is megy (ki-be kapcsolás)igen változatosak ez által szinte "nyerőjátékgépszerű" a készülék üzemeltetése. A többi funkció (ébresztő, számkereső, időzítő stb)még ennél is kissebb esélyel megy illetve nem megy. Sajnos nincs kapcsolásirajzom a készülékről. Talán valaki már küzdött ilyen gondal, vagy tudja a megoldást. Minden segítséget előre köszönök! Üdv! atya28
Philips N4 407/69 orsósmagnó gumialkatrész beszerzés felújításhoz MEGOLDVA
Tisztelt Szakik!

Begyűjtésre került a címben említett készülék, amit szeretnék újból beüzemelni.
Feltételezem a korábbi üzemképességét, mert a rajta levő orsó középállásban volt, azaz félig lejátszották anno(szalagtartalom fele egyik, fele másik orsón a gépen)
Nálam semmi reakciót nem produkált, ugyanis a belsejében a dörzskerék és az összes ékszíj mint hajdanán gumi, elveszítette ezt az állagát, nem részletezném (kátránnyá vált...)
Ezen minden nemű gumialkatrész beszerzésében kérnék segítséget!
Köszönettel D Attila
**************************************************************************************************************************
Siker van!
Zsugori-nak köszönet a beszerzési forrásért:
https://www.arwill.hu/termekek/taviranyitok-szerviz/meghajto-szijak/lapos-szijak/
SzBálintnak és az elektrotanya.com-nak a service maual-ért
D115-2*2 mm volt
D105 nem csak D100-2*2mm volt ( vagy D105 kb- de 1.2*1.2mm ez megy a "kúpkerékre" ahol a sebességváltás történik)
de üzemel

(hibbant egy váltó szerkezete van- mint a bicikliken- tól-ig nyújtva az ékszíj. csatoltam róla képet
a hangtengely lendkereke adott átmérő- meghajtódik a szíj által három különböző tárcsaátmérőről.
Érdemes lehet és mivel "kenni" hogy bírja a szokatlan igénybevételt?
Bár már összerakram de majd küldök képet. Orsó fékeket még meg kell oldani.)
Kösz mindenkinek! Jó vagyok a következő 50!? évre   :)
 
Philips CD931 / CDM9
Sziasztok! Kellene nekem egy Philips CD931-es cd játékosba CDM9-es mehanika (tálcamozgató fogaskerék tórés miatt). Minden megoldás érdekel. Köszönettel Dénes Károly.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce