Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS PDP-42PFP5332-10 CHASSIS LC7.1E-PA SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
9.9 MB
Page
86
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS PDP-42PFP5332-10 CHASSIS LC7.1E-PA SM service manual (1st page)
Preview of PHILIPS PDP-42PFP5332-10 CHASSIS LC7.1E-PA SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS PDP-42PFP5332-10 CHASSIS LC7.1E-PA SM service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS PDP-42PFP5332-10 CHASSIS LC7.1E-PA SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS LC-7.-1EPA CHASSIS LC7.1EPA PDP 42 PFP 533210 LC EPA 42PFP5332 10 LC7.1E PA LC7.1E-PA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 58PUS7855/12 TV-n nincs kep.
Sziasztok

Adott egy ilyen TV. 2 eves es par honapos. Ahogy lejart a garancia, szinte rogton meghibasodott. A tulaj csinalt egy hard-resetet (?!) es a TV ment tovabb... amig elo nem allt megint. Meg vagy ketszer elindult de most mar vegleg nincs kep.
En a kovetkezoket latom:
A TV indul, hattervilagitas van.
Kep nincs, egyenletes szurke a kep.
Hang mukodik, csatornat valt, stb.
Amikor hozta, ugy ertettem, hogy nincs hatter, LED-ekre gondoltam, de nem ez az eset.
Gyanakszom T-CON-ra, de az miert jonne helyre resettol? Amugy is mi lehet az a hard reset amit o elvegzett taviranyitobol?
Ha helyrejott, inkabb procira gyanakodnek... 
Meg sokat nem tudtam vele foglalkozni, de a T-CON megkapja a 12V-ot (11.96V) es a biztositekja sem szakadt.
Mast egyelore nem mertem
Van esetleg otletetek, hol kezdjem?
Csatolok par fotot a TV-rol, barmilyen mas infot szivesen megadok.

Minden jot,
Janos
Philips 46PP910A PTV-FL1
Sziasztok! A fent nevezett projektoros tvének az a hibája, hogy késznlét meg van, de utána semmi. A kijelző át vált mint ha működne, de nem indúl el a táp, majd a kijelzőn három szimbolum elkezd villogni, ez a MUTE,STEREO,Stand-by kijelzés. Mi lehet ez, a védelem is ki van kötve és így sem indul. És még egy kérdés ki lehet-e proci panel nélkül probálni hogy elindul a táp, hogy ne kellene mindig vissza építeni a tvébe?
Philips 32pw8717/12 hiba
Sziasztok! A fent nevezett tv nek a képe el van fordulva egy kicsit (kb 1-2 cm) Használtan lett véve, és már akkor is ez volt a gondja. Akkor azt mondták, hogy szervizmenüből lehet állítani. Most elment a kép teljesen csak hang volt, amit a crt panel KH ja okozott. Ez már javitva lett, szépen megy is. Viszont az elfordulásra nem tudok megoldást. Valakinek lenne esetleg ötlete? Előre is köszönöm! Üdv Sanyi
Philips 26 PFL 5322/12 LC 7.1 lcd tv kép probléma! MEGOLDVA.
Sziasztok! Következő lenne a gondom a fent említett LCD-vel, elsőnek azt a hibát produkálta, hogy a kép megfagyott de alatta szólt a aktuális csatorna műsorhangja. Érdekes módon ez a hiba megszűnt. Most meg olyan hibát produkál,hogy amikor bekapcsolom a tv, akkor néha, indulásnál vastag sávokban kivilágosodik a kijelző hol az egész kijelző területen,hol meg sávokban. Alatta a műsor látható. Majd ha várok 1-2percet, tökéletes lesz a kép. tápegység kondik átmérve,a hibás kondik cserélve,de semmi változás. Szerintetek mi okozhatja ezt a jelenséget,illetve ha netán állandósulna a hiba akkor merre keressem a hiba okát?Azért is kérdezlek bennetetlek mivel nem vagyok egy LCD-tv zseni bőven van még mit tanulnom a dologról. Előre is köszönöm a segítségeteket ! További szép napot kívánok mindenkinek! Üdv: proci gyilok
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce