Sziasztok!
Van egy 82 cm-es 16:9-es Philips tv-m.
A gond az, hogy bekapcsolás után kb. 1 perc múlva a kép elhalványodik, /enyhén kifehéredik/ és fehér csíkok jelennek meg, vagy a kép meg sem jelenik.
Egy jól irányzott ütés hatására megjavul. /kontakthiba!/. Egy párszor már szétszettem, kitakarítottam (porszívó, kontakttisztító spray, de a probléma kb. 2 hét után újra előjön.
Kérdés: Mely alkatrész okozhatja ezt, és hogyan tudnám megjavítani?
Minden megoldás érdekel.
Előre is köszi: Galli
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogyha a sorvégtranyó helyére műterhelést kötök/tranyó nincs ilyenkor benne/, akkor a TDA8362 37-es H out lábán hány kHz mérhető?
Nálam 22kH a 16525Hz helyett.Ez noooormális?
Üdv: Vasmacska
Sziasztok!
A fenti tévét kaptam a Másik Philips helyett, és az lenne vele a probléma hogy a piros szín elég kevés rajta.
Szervizmenüben hogy tudnám korrigálni hogy több legyen?
Miki
Üdv.Mesterek!
Segítséget szeretnék kérni,eme szörnyeteggel kapcsolatban.
Nem hajlandó beindulni.Készenléti led világít,tápfeszekre rámértem:
P4-es mérőponton 140v
P5 8V
P6 3,3V
P7 na itt nincs semmi!5v kellene
erről a 7967 poz.számú,SI-3050C-nek kellene gondoskodni,ámde nem akar.Bemenetén a fesz.rendben.Az swi ponton mikor kellene a fesz.-nek megjelennie?Egyenlőre itt tartok,minden segítséget szívesen fogadok.
Ja!!!műterheléssel ugyanez a helyzet.Előre is köszönöm!Stefi
Szép napot Nektek