Üdv!
Philips CD104-et sikerült szereznem. A tálcanyitó orvoslás már folyamatban, de a nélkül is ki tudtam (vagyis nem) próbálni a hangját.
Működik szépen olvas, vált, de hang nem jön ki belőle, esetleg ötlete valakinek?
kösz
Sziasztok!
Az a gondom ezzel az 5 CD táras modullal, hogy az 1-es /legfelső/ fiókba nem tolja végig a tálcát. Többször is próbálkozik. Itt a legnagyobb a kar áttétele. Kézzel rásegítve végigmegy. A szíj nem csúszik, szorulás nincs. :hmmm:
Üdv.:Ckó
Sziasztok!
Egy Philips 70FR330/00g készülék magnó egysége (FC330) állandóan felvételen van. Ez egy kétkazettás deck, és az egyik fele kifogástalanul megy oda-vissza, a másik (B magnó) szintén hibátlanul csévél, de lejátszáskor csak fölvesz. Pontosabban: bekapcsoláskor a törlőoszcillátor azonnal elindul még akkor is, ha nincs lejátszásra kapcsolva, és töröl mindent.
Volna valakinek ötlete?
Köszönettel:
Attila
Üdv mindenkinek.
Kérnék egy kis segitséget a fentemlitett minihifi javitásában.
A készüléket sok idö után vettem elö,nem volt használva,gondoltam kitakaritom elinditom.
Inditásnál rádio,erösitö,hangszinszabájozó ok.
A kazetta része lejátszáson a csévélö csonk nem forog,tekerés megy mind a két irányba.
Szétszedtem és a fogaskerék ami kapcsolodik a csonk és a hajtótengely közzé le van darálva a fogai,logikus ,hogy nem forog.
Ha van valakinek ilyen mechanikája vagy fogaskerék vagy valamilyen módon tudna segiteni Szépen köszönném.
Tudom a készülék nem egyy csúcskategória,de nekem megérné megjavitani,sajnálom szétszedni vagy kidobni.
Próbálok képeket is feltenni mert úgy könnyebb beazonositani ,hátha van valakineg elfekvöben alkatrésze.