Sziasztok!
Adott eme szerkezet:
http://kepfeltoltes.hu/view/110424/video_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mint láthatjátok hiányzik a komplett mechanika :( A kazettafészek van csak meg plusz az elektronika.
Érdekel belőle valakit valami? Ha nem akkor kuka, elektronikából kiszedem ami kell aztán kész.
Most már haladok a dolgokkal, van még sok video, remélem tudok majd segíteni valakinek alkatrésszel mostmár videókhoz is :)
Üdv:
Pityesz
üdv:
Philips VR 151 video, nem vesz fel csak hangot, lejátszáskor sincs kép.
Jó lenne egy rajz, a tanyán levő hiányos, ami fenn van, halvyány.
Leginkább a fejerősítő rész érdekelne,
Bálint
Sziasztok!
Fennt nevezett video nem adja ki a kazit!Kézzel kijárattam!Mechanikát átnéztem nem találtam rajta semmi hibát.A philips mechanikásnál a programkapcsoló szokott szarakodni de ez valami jvc mechanika azt hiszem! Ezt nem ismerem annyira. Tud valaki segíteni?
Segítségeteket előre is köszi!
üdv:limess
Sziasztok !
Szükkségem lenne doksira mert a tápban van egy törött dióda és passzolom a típusát.Ez a kissebbik baj. :)A fő ok az hogy bekapcsolt állapotban nehezen jön elö az OSD. Be be villan mikor indítja a kazit befűzi szépen és teker is.Viszont se hang se kép se Osd.Kazi ki akkor kiírja nincs kazetta.Magyarúl visszajön az Osd !!!Még nem volt ilyen hibám evvel a típussal.Valakinek van 5 lete ??
Köszi elöre is !