Üdv!
Egy újabb beteg került hozzám.
Pioneer A-110 erősítő ami látszólag teljesen jól működik de ahogy elkezdem rátekerni a hangerőt kb. 1/3-nál elkezdi kapcsolgatni a kimenetet. Relé kattog, hang akadozik.
Ha lehalkítom akkor újra minden jónak tűnik.
A kapcsolási rajzot mellékeltem.
Előre is köszönöm a segítséget
istvancs
Sziasztok,
Szükségem lenne néhány pioneer alkatrész beszerzési lehetőségeire és árára. A gép cdj350, és az alkatrészek cikkszáma:DNK5549(control panel),DAH2789(display panel),DAC2580(play button),DNK5657(usb cover),DSG1079(tact switch),dsg1117(tact switch).
Írhattok ide is és a mailcímemre is. Előre is köszönöm.
üdv
András
Köszönöm a segítségeket és az ötleteket, megkaptam a magyar importörtől a teljesen elfogadható forintosított árakat, így tőlük beszerzem a dolgokat.
Sziasztok!
van egy pioneer deh-2100ub cd-m kipurcat benne egy BD6538G IC de nem tudom beszerezni sehonnét,van e esetleg valakinek felesleg, vagy ötlet,hogy honnét próbáljak rendelni?
Sziasztok.
A fenti erősítőben egy ALPS bemenetválasztóban eltört egy fogaskerék. Az Ebayen találtam hozzá fogaskereket, de elvileg itt gyártják Budapesten. Tudnátok segíteni hogy hol csinálnak ilyet, mert én nem találtam sehol.
Köszi előre is. Vinarz János