Sziasztok!
A címbeli autórádió előlapi gombjai nem működnek ( egyik pillanatról a másikra ), a hangerő szabályzás megy, kijelző jó. Jelenleg a CD-t tudom rajta hallgatni, mert a CD kiadás-vissza után automatikusan elindítja, de nem tudok léptetni sem a gombokkal ( gyakorlatilag egyik gomb sem megy! )!
Ha van valami gyakorlati tapasztalat, akkor előre is köszönöm!
u.i. Raktam fel képeket ( elnézést, a másodikat nem tudtam élesebbre :) ! )!
Üdv!
Lenne ez a vég, néha melléklet szerint szól az egyik csatorna.
https://filetransfer.io/data-package/8yADltss#link
Full forr.hibás volt az egész, a elkokat átmertem, a gerjedés gátló tag jónak tűnik.
Mi lehet?
Kösz
Sziasztok!
Szívok egy pioneer mini HiFi-vel. Belül egy nagyon gagyi kínai 18V tápja van. Ez megy a main boardra, ahol fel van robbanva egy 8 lábú, smd IC. Kép mellékelve. Elvileg talán? TPS54335 lenne?
Szerintetek?
Van esetleg valakinek a keze ügyében ilyen hifi? A kis kapcsitáp ezzel az IC-vel mekkora tápfeszt csinál a 18V-ból? Kipróbálnám labortápról, mert ha proci halott, értelmetlen megremdelni, várni rá, stb..
A kép alapján elképzelhető, hogy TPS54335? Illetve ha az, akkor melyik alfaja.. mert van TPS54335, TPS54335A, TPS343352A
Rajzot, SM-et keresetem mindenhol.. sajna kapufa..
Köszi!
Így néz ki: https://www.mall.hu/mikro-hifi-rendszer/pioneer-x-cm66-minihifi-feher
Cd, wifi, netradió, dab,+...
ÜDV MINDENKINEK! a fent említett erősítő került hozzám javításra,házibuli során el füstölt! végfok tranyókat mind ki vettem ki mértem mind jó! át mértem szinte minden ellenálást nincs szkadás sehol biztosíték is jó bekapcsolom és semmi életjel a hálózati trafója égett le 220-at fel veszi de primér oldalon semmi nem jön ki és abba szeretnék segítséget kérni hogy mijen trafót tudnák bele hejettesíteni mert nem tudom hogy mekkora feszültség jóhetett ki rajta a puffer elkók 6800uF 56V -osak nem távos! 2X hány voltos lehetett a trafója?? fel teljesítménye 260W.minden segítséget szivesen fogadok!!