Üdv mindenkinek!
Ez a videomagnó gyárilag ilyen. Én általában AV1 (SCART) bemenetről használom, de az alapértelmezett bemenet Pr1. Áramszünet után ha elfelejtem átállítani, akkor nem a megfelelő bemenetről vesz fel, és nem kerül semmi a szalagra. Az órát is elfelejti.
Az lenne a kérdésem, hogy be lehet-e építeni valami kis akkumulátort, ami tárolja a beállított értékeket. Ha igen, pontosan hova? Csinált már valaki ilyet? SM letölthető.
Köszönettel: lcsaszar
Sziasztok, Orion DVD-818MKII ha tudtok segíteni. Sikerült közben működőképessé tenni. Most már csak annyi a hiba, hogy a tálca nem marad kinn a lemezbetöltéshez hanem azonnal vissza is húzódik. Ha van valakinek ötlete megköszönöm.
Üdv:pandora48
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
Sziasztok!
A fent nevezett videóval lenne gondom. Mégpedig az, hogy időszakosan nem veszi be a kazettát ill. nem is adja ki(ha véletlen bevette). A mechanika mozgató motorral sorosan van egy 33 ohm os ellenállat az tűzforró de annyira hogy körülötte már minden feketedik.
A mechanikát tisztítottam, elvileg nem is szorul, viszont ha megmozdítom a motortengelyt akkor működik.
Mi lehet a gondja?
Segítségeteket köszönöm.
Krisz
Sziasztok! Keresem a tárgyban említett IC-t. A philips turbodrive-os mechanikákban lakott, a Capstan motoron.
Leginkább Budapesten érdekelne, reális áron. A HQ-ban rendelhető, de 6e-et nem szívesen adnék érte.
Köszi előre is!