Üdvözlöm a kollégákat!
Van a családban egy, a fent említett erősítő. A probléma az vele, hogy a lemezjátszó bemenetről az egyik csatorna nem működik. Szép szimmetrikus felépítésű a panel, és a két csatornát jól összelehet hasonlítani. Az előerősítő IC hibásodott meg, melynek a típusa M5220P. Már próbáltam keresni, de első nekifutásra nem jártam sikerrel. A kérdésem tulajdonképpen az lenne, valaki nem tud-e egy beszerzési forrást, vagy véletlenül nem lapul-e a fiók mélyén kihasználatlanul egy ilyen IC?
Előre is köszönöm a segítséget!
Zsolt
Tisztelt kollegák!
Keresek PIONEER CT-S740S magnódeckhez idler gumit. Elsősorban magyar beszerzési forrás érdekel. Az Ékszíjkirálynál sajnos nem tudtak segíteni. Az is nagy segítség lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik magnókat szerelték ezzel a mechanikával.
Köszönöm.
sziasztok!
a cimben szereplö autos rádio mintha mute állásban lenne.
teljes hangerönél halkan szol a rádio,de viszont a zaj felerösödik,mintha kicsi lenne a vonalbemenet.
rajz alapján a tápfeszek megvannak.
elöélete ismeretlen a készüléknek.
üdv:atis
A felfüggesztve kifejezés a modik számára fenntartott szó.
Kalex
Sziasztok. Adott egy Pioneer xr-p3500 tipusu hi-fi torony, ami nem szolal meg. Odaig eljutottam , hogy az erosito panelen levo dual op amp (upc4570) nem kap tapfeszt. Ezt furcsamod nem a stabkockakrol kapja, hanem egy PAC006 tipusu ic-bol. Ebbe megy be a mute fesz is ami 4,6v, tehat nincs aktivalva a mute funkcio. Megis a +-12v-ot szolgaltato labakon 0 v van. Amit meg eszrevettem: a -12v-os stabkocka kimeneten csak -9,5v van. Ez egyben a PAC006 ic negativ tapfesze is. Lehet ez a problema?