Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PIONEER PL-516

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.2 MB
Page
28
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar pioneer manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PIONEER PL-516 service manual (1st page)
Preview of PIONEER PL-516 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PIONEER PL-516 service manual (2nd page)
Preview of PIONEER PL-516 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PIONEER PL-516 PL516 PL 516
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Pioneer vsx709-ben hangero enkoder javitasa lehetseges? Megoldva.
Sziasztok. Adott egy Pioneer VSX709 tipusu erosito, aminek a hangero enkodere rakoncatlankodik, fel-le valtozik, ha tekerem a gombot. Valaki szedett mar szet ilyet? Esetleg meg is javitotta? Udv. "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
PIONEER SA-9100 erősítő "protect hiba" (megoldva)
Sziasztok! A történet pár hete kezdődött, mikor nálam járt ez a készülék. Akkor hiányos szabályozás, (hangszín, hangerő stb.) és egy-egy kimenet torzítása volt a jelenség. A szabályzó/meghajtó paneleken néhány kondenzátor cseréje, relé érintkezők, kapcsolók tisztítása megoldotta a problémát. Most visszaköszönt a gépezet. Bekapcsolás után pár mp. elteltével kellene a relének meghúznia amennyiben minden rendben van, de "protect" led világít. Így természetesen nem dogozik az erősítő. Tápokat ellenőriztem és persze a végfokban is amit csak tudtam. Hibás alkatrészt sajnálatomra nem találtam. Amennyire le tudtam követni, nem találom miként is végzi ezt a védelmet. Talán valaki ismeri az ilyen megoldáokat, mert bevallom elfogytak az ötleteim.. Köszönettel: Kiss Z. Megoldást egy ismerős találta meg (én sajnos nem). Protect áramkörben egy tranyó hibája okozta a tiltást.
Keresek Pioneer idler gumit
Tisztelt kollegák!
Keresek PIONEER CT-S740S magnódeckhez idler gumit. Elsősorban magyar beszerzési forrás érdekel. Az Ékszíjkirálynál sajnos nem tudtak segíteni. Az is nagy segítség lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik magnókat szerelték ezzel a mechanikával.
Köszönöm.
Pioneer A-110 erősítő
Üdv! Egy újabb beteg került hozzám. Pioneer A-110 erősítő ami látszólag teljesen jól működik de ahogy elkezdem rátekerni a hangerőt kb. 1/3-nál elkezdi kapcsolgatni a kimenetet. Relé kattog, hang akadozik. Ha lehalkítom akkor újra minden jónak tűnik. A kapcsolási rajzot mellékeltem. Előre is köszönöm a segítséget istvancs
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce