Sziasztok!
A fenti erősítő kapcsolási rajzára lenne szükségem. Kérem, ha valakinek megvan, küldje el! Vagy ha tudja valaki, hogy hol található, írja meg, mert nekem eddig nem sikerült találnom.
Előre is köszönöm!
Imre
Sziasztok
A tárgyban szereplő erősítő cd bemenetére zárlatos mikrofont kötöttek a tulaj elmondása szerint. Azóta minden bemenetről és a belső tunerről is csak nagyon halkan szól. Végfok áramkörben nem találtam hibás alkatrészt. A bemeneti jeleket TC9164AN ic fogadja, itt meg is vannak a tápok és a bemenő jelek. Mérés közben a mérőcsúccsal véletlen összezártam az ic 18-19 lábát, ekkor normál hangerővel szól az erősítő. Ha a 10-11 is összezárom a másik csatorna is helyreáll. Alphelyzetben az ic 10-es és 19-es lábán van az aktuális bemenet jele, de nem értem miért szólal meg ha átkötöm a másik két lábra. IC-t cseréltem de a hiba megmaradt. Ebben kérnék segítséget mibe keveredtem bele?
Köszi
Balázs
Sziasztok!
a fent említett autós cd került hozzám javításra végfok ic felrobbant mert a tulaj beleejtett egy vékony rézszálat és pont a végfok 5 lábát összezárta.a gyári ic PAL 012A ilyet nem kaptam csak állítólagos helyettesítőt amivel megszólalt csak kb 1 perc után kiírja AMP ERROR.
valaki tudja hol tudok ilyen ic beszerezni vagy valami tényleges helyettesítőt?
előre is köszönöm!
Üdv Attila
Üdv. mindenkinek!
Pioneer PL-6 lemezjátszót szeretném összekapcsolni Pioneer VSX-918V meglevő erősítőmhöz.
Phono bemenet hiánya miatt a jelszint kicsi, hogy az erősítőt meghajtsa. Valamilyen megoldást keresek.
Előre is köszönöm.