Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PIONEER XDJ-700 RRV4638

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
10.7 MB
Page
26
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar pioneer manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PIONEER XDJ-700 RRV4638 service manual (1st page)
Preview of PIONEER XDJ-700 RRV4638 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PIONEER XDJ-700 RRV4638 service manual (2nd page)
Preview of PIONEER XDJ-700 RRV4638 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PIONEER XDJ-700 XDJ700 RRV4638 XDJ 700 RRV 4638
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Pioneer VSX-323-K nincs hang
Sziasztok!

Adott a fenti Pioneer VSX-323-K erősítő. Villám kárral érkezett hozzám, a HDMI porton kapta a végzetes ütést a set-top boxon keresztül. A HDMI hibát elhárítottam a HDMI switch ic csrerével. Viszont nem ad ki semmi hangot egyik csatornán sem, nem jelennek meg a kijelzőn a hangszóró ikonok. További méregetés és a HDMI panelen lévő micom ic is zárlatosnak bizonyult (EPF025A). Természetesen ezt is be lehet szerezni, csak üresen, programozatlanul.
A kérésem az lenne, ha valakinek a fenti tipushoz lenne-e firmware pakkja. Sajnos a neten sehol sincs, a pioneer support oldalán sem.
A programozást megoldom valahogy (beeprog vagy a gyári soros porton keresztül)
Esetleg mas típus is szóba jöhet, amiben ez a micom ic van, HT-072/073, VSX-324 stb. 
Ha valaki tud segíteni, szívesen várom!

Előre is köszönöm!
Tom

 
Pioneer SX-339 táptrafóban hőbiztosíték csere ..és a megoldás
Szervusztok! Kérdezem tisztelettel, hogy a címben írott trafóban miként lehet elegáns módon, a legkisebb roncsolással hőbiztosítékot cserélni. A tr. oldalán a következő adatok vannak: ATS 1336 A KS 01B SMD a üdv, bencsik Némi kényszerű "roncsolással" vált hozzáférhetővé a hőbiztosíték a következők szerint: - a már a trafó alján korábban kiablakozott zárt rész tetejét lereszeltem (100_9892) - primer tekercsek kivezetéseit (220V; 240V) leforrasztottam (100_9898) - a gyártás során felpattintott "forrléc" alsó dobozrészben lévő két bepattintó, rögzítőfülét eltávolítottam - a trafó teteje felé a forrlécet kitoltam (100_9899; 100_9900; 100_9901) üdvözléssel, bencsik
Pioneer SX-339 rádiórész hangerő és sztereo probléma
Sziasztok!
Vettem egy Pioneer SX 339-et. Rádiós erősítő. Minden bemenete jó, egyedül a beépített saját rádiójából megy az erősítő részébe baromi alacsony jelszint. A potméter max állásában kb úgy szól, ha a rádióra kapcsolom, mint a többi, bármelyik bemeneten érkező forrás 3-4-es állásában. És nem sztereo.. A "fehérzaj" (antennát kihúzva) rendes hangerőn szól. Ahogy visszadugom leesik a szint és monóban jön a vétel. Tanácsot kérnék. Kapcsolási rajza van. Köszönöm szépen előre is!
Pioneer A80 tönkreteszi a magass sugárzókat
Sziasztok szép napot kívánok. Segítségeteket szeretném kérni,olyan problémával találkoztam ami némi fejtörést okoz.Van nálam egy Pioneer A80 150W full tranzisztoros erősítő.Olyan panasszal, hogy mindkét oldala kinyírja a magas sugárzókat.A feszültségeket leellenőriztem minden megfelel a kapcsolási rajzban leirtakéval. Már javítottam ilyen erősítőt más jellegű hibával.Ilyen hibával nem találkoztam még Üdv mindenkinek
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce