Sziasztok!
Érdeklődnék a hozzáértő fórum társaktól, hogy az adott rádiót be tudom-e üzemelni egy külső tápról, hogy kipróbáljam? Szükséges-e a kormányvezérlést is csatlakoztatni? (A rádiót háttérvilágítás probléma miatt kellett kiszerelni)
Normális rajzot nem találtam a bekötésről!
Üdv: Zsolti
Üdv mindenkinek.
Hozzám került egy Videoton RM4640 táskarádió.
Elszakadt a skála húr, és nem tudom hogyan kell újra fűzni.
Csak kapcsolási rajzot találtam róla.
Tudna valaki segíteni?
Köszönettel: M
Mindenkinek köszönöm a tippeket. Végül második próbálkozásra összejött.
Segítséget kérnék a fenti erősítő nem szól, mindene rendben működik, végfok működik, úgy gondolom, hogy az előlapról nem jön ki jel, mintha MUTE áramkör dolgizna, teljesen feltekert hangerőnél nagyon halkan hallanni lehet a hangfalakban a zenét. Szkóppal nézve az előlap és a hozzá csatlakozó panel egyik csatiján sincs hangfrekis jel, ezért gondolom, hogy az előlapon lehet valami. Mi a véleményetek? Előre is köszönöm!
Sziasztok!
A fenti készülék bekapcsolás után csendben marad, a végfokban a relé nem húz be. Eddig rendben működött. Mitől függ a relé behúzása? Miket szükséges átnézni?
Köszönettel:
NA