Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

RADSON AMP 100 T

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.2 MB
Page
2
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar radson manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
RADSON AMP 100 T service manual (1st page)
Preview of RADSON AMP 100 T [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
RADSON AMP 100 T service manual (2nd page)
Preview of RADSON AMP 100 T [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    RADSON AMP 100
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Sony HCD-RXD9 "specialistát" keresek: Sűrűn meghibásodik az STK 411-230E
Sziasztok! Egy Sony HCD-RXD-9 HI-FI-vel szenvedek. Valamikor télen cseréltem STK-t benne, ami most májusban ismét elszállt (legalábbis az egyik fele.) Megrendeltem, kicseréltem, remekül működött, ráadásul én 4ohmos hangfallal próbáltam. Hazavitték,és már másnap szóltak, hogy az első bekapcsoláskor megint "protect". Persze, megint az STK, és mindkét fele. Megint megrendeltem, de mielőtt kicseréltem volna, betettem az előzőt, és az (az egyik fele) most is remekül működik. Bekértem a hangfalakat is, azok hibátlanok, a vezetékek is sértetlenek. Ami gyanús, és nem világos, a következő: A SM-ban a rajzon az szerepel, hogy a HV+ és - az +-50V, az LV+ és - pedig +-29V. A készülékben mindkét esetben +-50V-okat mérek. A +-29V ok egy graetz-ről, és a két elkóról jönnek, semmi más nincs a körben egészen az IC-ig. Ami szintén gyanús, az, hogy a HV tápokon két 71V-os elkó van (ez rendben is volna), de az LV tápokon 50V-os elkók vannak. Tudomásom szerint, ha ott is 50V-nak kellene lennie, akkor az elkóknak is nagyobb feszültségűeknek kellene lennie, kissé többnek, mint a mérhető, névleges feszültségnek. Az elkók jók! Tudja valaki, hogy mit kellene mérnem? Vagy mit nem vettem figyelembe? Arra még gondolni sem merek, hogy az IC-k hibásak, hiszen "bemérve, kipróbálva" adták el (:)) Köszönettel: Attila
EGM-10 Gitárerősítő
Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy milyen tapasztalatok vannak a fent nevezett erősítővel kapcsolatban. A fiamnak venném meg. Még kezdő gitáros, itthoni gyakorlásra kéne. Köszönettel: Péter
Pioneer SC-2022-K se kép se hang region file
Sziasztok

pioneer SC-2022-k a probléma se kép se hang se standby.

​​​​​Kicsereltem a display panelt, jelenleg megakad power on lépésnél, Nincs protect.

Ahogy a manual írja region file kellene, hogy a bridge co chip beleirja a regiont az új DP panelba.

Nekem ilyenem nincs és sehol nem talalok.

Ha valakinek lenne esetleg bármilyen region fileja bármilyen szeriahoz azt megnézném és szerintem kis módositassal kompatibilissá lehetne tenni.

Üdv Roland
Genius SW-HF5.1 5005 aktív hangfal bemeneti ic hibás
Üdv
A fenti dolbis cucc került hozzám, hogy nem szól. Persze már szétmatatták. Van benne egy BT2328 20 lábú csoda amit helyettesítettek PT2258-al. Sajnos nem megy át rajta a hang. Cse fórumon olvastam, hogy más is belefutott ebbe a hibába és neki se javult meg ezzel a pótlással. De megoldás ott sem született. Tudtok tanácsot adni illetve beszerezhetőséget eredeti ic-re?
Na igen megnéztem nem a némítás a probléma mert az ic kimenetéről már műkszik a rendszer és a némítás is működik utána. Rajz itt a tanyán fent van.
Köszönettel laci

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce