Sziasztok! Kövezzetek meg, de nem tudom a választ, hogy össze lehet e hosszútávon kötni? A hangfal 4ohm! Még egy kérdésem lenne: a mély hangszóró egyik lengő vezetéke el van törve, lehet ezt valahogy házilag tartósan javítani?
Sziasztok!
Most került hozzám ez a 5.1-es erősítő, azzal a gonddal hogy csak a mély szól benne, a többi nem. Szét szedve megnéztem, brumra megy minden végfok, táp feszek jók. Merre keresgéljek benne?
Üdv. Mindenkinek!
Egy HT4600 DVD lejátszó mélynyomó ládájának a hangerője nem szabályozható le megfelelően.
Elvileg az opció gombbal az AUDIO SETUP menüben lehetne állítani a hangszórók hangerőjét egymáshoz képest de kiderült, hogy a készüléken semmilyen SETUP menü nem érhető el. Az Opció gomb megnyomására a SETUP kiíródik a kijelzőre de a nyilakkal már nem lehet egyik SETUP menüt sem elérni.
A "nyilas" gombok természetesen nem hibásak mert normál üzemben ellátják a funkciójukat.
A Philips márkaszervízben sem hallottak még ilyen jelenségről.
Valaki találkozott már ezzel a hibával?
Olyan mint ha a készülék egy nem egészen megfelelően kódolt távirányítóval lenne vezérelve...
Üdv.
Tibor
Tisztelt CAR-mesterek.
Az alábbi rádió kódját szeretném megtudni.
Végignéztem az általam ismert összes kódfejtő progit, és nem sikerült egyikkel sem eredményre jutni.
Persze a proginak is örülnék, nem feltétlenül szükséges a kód...
Előre is köszönöm a segítséget.
815BP037324378386
BP-Nr. 7 640 373 316
Prod. Nr. Fiat 7 640 373 316