Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ROYCE 1-590

OTHER - SERVICE MANUAL
Type: (JPG)
Size
215.6 KB
Page
---
Category
OTHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar royce manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ROYCE 1590 590 1-590
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant OTHER forum topics:
Hyundai HSS-3169NA vagy HSS-7160NA Digibox Jtag port.
Üdv.mindenkinek.
Csak a port bekötését keresem.
üdv.
Pneumatikus autó hatásfoka.
Szevasztok Kollégák! Egy ideje rágódok egy témán. Mostanában különböző cégek jöttek elő olyan autókkal, hogy megnyomnak egy tartályt, meg nem mondom, hogy hány bárra levegővel, azután ezt az energiát felhasználva szalad az autó. Dicsérgetik, hogy az milyen jó, meg hogy mennyire keveset fogyaszt. Na, most csak összességében ha vizsgálom az ügyet, hát ennél rosszabb hatásfokú energiaátvitelt a világ még nem látott. Szerintem. Mert egy tartályt fel kell pumpálni. Nyilván, elektromos motorral kell meghajtani a kompresszort, aminek a hatásfoka valamennyi. Utána a kompresszor hatásfoka következik. És ha az apróbb részletességektől eltekinthetünk, utána meg a pneumatikus motor hatásfoka. Ha jól emlékszem a kompresszor, és a pneumatikus motor hatásfoka elképesztően rossz. Valamikor '65-ben tanultam az izotermikus, és az adiabatikus állapot változásokról, de már nagyon nincs képben. Szóval, mi a véleményetek, mennyi lehet a fenti meghajtás hatásfoka???? Csak az összehasonlíthatóság miatt jegyezném itt meg: Egy elektromos bringa hatásfoka jól saccolható. A töltő hatásfokának mondjunk 80%-ot, az akkunak 60%-ot, a motorhoz is legyünk jóságosak, legyen 80%. Felfelé kerekítve ez talán 40%. Szóval, inkább a gépész kollégák véleményére lennék kíváncsi. Ja, még annyit, hogy az üzemanyag/elektromos áram ára szerintem durván aránytalanná van téve, azért lehet egyáltalán légtartályos autót kitalálni. Gondolom én. Vélemény kéretik. Üdv.: Pista.
MIDEA MSMABU-12HRDN1-QRDOGW Blanc klíma beltéri ventilátora hangos
Kedves fórumtársak! Adott egy MIDEA MSMABU-12HRDN1-QRDOGW Blanc klíma, melynek a beltéri egységének a ventilátora - minden előzmény nélkül - kis fordulaton hangos lett, valamint induláskor nehezen veszi fel a megfelelő fordulatot. Nagy fordulaton is egy picit hangosabb. Hibakódot nem jelez, hűt is meg fűt is normálisan. A klima 5 éves, a klima és a szűrők rendszeresen tisztítva voltak. A ventilátor malomkereke (elnézést ha nem ez a neve) nem volt még vegyszerrel (vízzel) tisztítva. Feltételezem, hogy valamelyik kondenzátor megadta magát a tápban, vagy a motornál. (kapacitás hiba). A beltérit még nem szedtem szét, lehet valaki már találkozott ilyen hibával vagy tud tanácsot adni, hogy milyen mértékig szereljem szét a beltérit. Sajnos kapcsolási rajzot nem találtam az adott készülékre. Megköszönöm tanácsaitokat, üdvözlettel..
Szoba bicikli
Kaptunk egy szobabiciklit, mert a nejemnek egészégügyi okból szüksége lenne a használatára. Sajnos néhány funkció nem működik rajta. Nem méri az időt a sebességet és a pulzust. A komputer alján van egy csatlakozási lehetőség, amire az van írva, hogy pulze input. Az oldalán is van egy csatlakozási hely, de onnan hiányzik a jack dugó aljzat, és amikor szétszedtem, mert azt hittem csak becsúszott, ott sem volt, és vezetékek sem ami az alaplaphoz csatlakozik. Van hozzá még egy vezeték, ami a kormányon lévő négy érintkezőhöz csatlakozik. Amikor elhoztam, ez volt az aljára bedugva. Szükségem lenne egyrészt a használati utasításra, és a kapcsolási rajzra. A gépet Magyarországon is forgalmazhatták, mert a cimkén magyar nyelvű felirat is van. Ezt találtam: Sport Line  és egy betű és számokból álló kódot: B012-33638/06/D-1426   Sajnos hiába kerestem rá a neten, nem találtam semmit. A képet azért tettem fel, hátha valaki az alapján felismeri. Köszönöm

Javítsd a cimet a szabályoknak megfelelően!
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce