Üdv!
Tudna valaki segíteni, hogy kell leszedni a forralóegységet mozgató fogaskerék előtti burkolatot? A robbantott ábrán a 6-os számú egység alatt van, de azt nem tudom leszedni. Szerintem a kezelőegységet kellene levenni, de azt sem bírom.
Találtam HD8751/19 szervizkönyvet, ahol részletesen le van írva, de pont az a rész nem egyezik. Esetleg jó lenne ehhez egy ilyen szervizkönyv ehhez a típushoz.
Előre is köszönöm a segítséget.
Jani
Sziasztok
A címben szereplő típusú kávéfőző gép került hozzám azzal a hibával ami a linkelt videón is látszik,felváltva villog alsó és felső piros visszajelző LED amikor elinditanál egy alap kávé programot!
Zacc gyűjtő kitakarítani, ajtók és minden más a helyén,tartályban van víz is,vagyis az alap dolgok rendben!
Csak inditásnál(kávéfőzésnél)hibára áll!
Ha kikapcsolom és vissza akkor eltűnik,de az újabb kávéfőzésnél ismét hibát jelez!
Köszönöm szépen a segítséget!
A villogó hibajelzés
Szép estét mindenkinek.
Kizárólag magyar nyelvű kezelésit keresnék a fent nevezett kávégéphez.
Típus: SUP030ND
Modell: Saeco Primea Ring Cappucccino
Köszönöm
Sziasztok!
A címben említett automata kávégéppel vannak problémáim. Ebből az egyik hogy a gép már újonnan se túl forró kávét főzött és a rendszeres vízkőtelenítés ellenére mostanra talán még egy kicsit kevésbé forró a kávé. Ha egy kis tejszín is kerül a kávéba, (akár a kis adagos fele) akkor már ihatatlanul langyos. A menüben a lehetséges legmelegebbre van állítva a hőmérséklet, már a kezdetektől fogva, de az is kevésnek bizonyult. Persze, tudom hogy a használati utasításában azt javasolják, hogy melegítsük előre a csészét, csakhogy szerintem azért vesz az ember automata kávéfőzőt, hogy ilyenekkel ne kelljen bajlódnia. Szervizmenüből, vagy elektronikai módosítással nem lehet valahogy emelni a hőmérsékletet?
Sajnos van egy másik probléma is ami ugyan nem elektronikai, de hátha valakinek vannak infójai.
A központi egység belső oldalán lévő kúpos belsejű csőben benne van a házból kiálló cső egy darabkája (a képen bekarikázva), amit cseréni szeretnék, de se a nevét, se a gyári számát nem tudom az alkatrésznek. Ha valakinek van erről a gépről robbantott ábrája, vagy esetleg tudja az alkatrész nevét, számát, az kérem írja meg.