Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG-CK25D4VR-(24C04).BIN

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
664.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNGCK 25 VR( 24 04 ).BIN SAMSUNG CK25D4VR
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SAMSUNG CW29M064N CHASSIS S56A félkép kioltási hiba bekapcsláskor,beállításokkal gond van.
Sziasztok! Már fél napja keresem a hibáját ennek a TV-nek de csak nem lelem Indításkor látszik a sor vissza futás mind 3 színél, majd ahogy bemelegszik el tűnik. A kép tetején lehet ezt látni. Gondolom a soreltérítés hibája miatt van, de csak nem lelem hogy mi okozza ezt. Valaki kérem segítsen ki ez ügyben. Előre is köszönöm Mindenkinek! Pár kiszáradt kondit cseréltem már de azok nem oldották meg a gondot. hibajelenség Sajnos ennél jobb képet nem tudok telefonal csinálni. Üdv István78
Samsung CZ20H42Z képgeometria hiba
Üdv. A következő bajom van a fenti tv-vel:amúgy megy tökéletesen de a kép elég furcsa. Az eltérítés (H) nagyobb mint kellene, a kép jobb oldala eléggé kilóg, és a kép erősen trapéz-torzított(a MINDIGTV EPG-je felül a kép szélétől kb. másfél centire van, lent pedig kilóg a képből).Sztem ha csak balra tolom nem elég a sorméretet össze kéne húzni.És persze a trapéztorzítást is korrigálni. Kérdések: -ezt elég szevízmenüből korrigálni, vagy javítást igényel(tudom nehéz látatlanban) Ha elég a korr. akkor ha vki leírná, hogy jutok be a szervíz menübe, azt megköszönném. Ha jav. kell akkor behozom a műhelybe. Barát és sokat nem szeretnék vele elb...kodni, mert pénzt nemigen látok belőle(ez a falu átka mindenki barát) Köszi Attila UI. igyekeztem részletes lenni, remélem elég volt az info
Samsung 42" plazma tápegysége rövid működés után leáll
Sziasztok!
Samsung 42" plazma TV-m az utóbbi időben az alábbi hibajelenséget produkálja.
Hidegen vagy hűvös helyiségben a készülék alacsony energia módba állítva kifogástalanul üzemel, de ha magasra állítom a képernyő energia beállítását ( 200W körüli energiafelvétel) a készülék 10-15 perc után kikapcsol. Újbóli bekapcsolás után a standby led 5x felvillan és a relé 5x próbálkozik majd a LED égve marad de a készülék nem indítható. Az Y és X modulok csatlakozóját bontva az SMPS nem indul.
A táp típusa BN44-0273D
Köszönöm a segítséget , Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumozónak.
Samsung UE55KU6179U zavaros menü kép. Lezárva.
Sziasztok!
A készülék menü képén kivül tökéletesen üzemel. 
Ha valaki már találkozott a hibajelenséggel kérem adjon tanácsot hogy mainboard cserén kivül van e más lehetőség a hiba megszüntetésére.
Köszönettel :
                    BUBU
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce