ÜDV mindenkinek.
Megint meg állt a tudományom ehhez a trágyadombhoz kellene rajz amin a Táp és az inverter is szerepel az oldalon fent van de csak hiányosan ha esetleg valakinek meg lenne akkor tegye fel legyen szíves nagyon sokat segítene vele. A hiba jelenség (hiányzó alkatrészek) Poz.szám: U205 és az U204.
Köszönettel:Szadista
ui. A Goog-li ki adná de fizetős 12 euró.
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni egy 22" Samsung LCD monitorral kapcsolatban. A jelenség, hogy nem kapcsol be, nem világit a led sem.
A legnagyobb gond, hogy nem találok rajzot róla. A scaler-en megvannak a tápok (14V, 5V, 3,3V), de a kapcsolóra mindössze 1,8V megy amit egy kicsit keveslek.
Van még egy furcsaság, az invertel panel oldalon On/OFF feirat és a scaler +5V összekötési pontjain 0,5V van mindössze.
Ha valakinek van ötlete, kérem segitsen!
Köszönettel: gapati
Szép jó estét,sziasztok.
Szeretném a segítségeteket kérni.Kaptam egy SAMSUNG GH19LS LCD monitort.Bekapcsoláskor kiírja hogy "Signal cable picture".Lehet hogy nem pontosan írtam,de valami ilyesmit.A monitor vezetéket bedugom,elmegy a kép.
Ha össze van dugva a számítógéppel,3 felé elosztja a képet,vagyis 3 kép van,de nem igazán tudom kivenni hogy mit ír ki,de valami felbontási problémát.1024x......Ha valakinek van valami ötlete,kérem segítsen nekem.
Szívességeteket előre is nagyon köszönöm.
Sziasztok!
Hozzám került egy Samsung Syncmaster 940N típusú monitor, ami az alábbi hibát produkálja.
Ha számítógép nélkül bekapcsolom bejön a "check signal cable" felirat, és így működik amíg ki nem kapcsolom. Ha közben számítógépet dugok rá, vagy úgy indítom, hogy kap jelet a bemeneten, akkor egyből készenlétbe lép. Ha lehúzom a vga kábelt, akkor bekapcsol és visszajön a "check signal cable" felirat.
Tápegység rendben van, másik működő monitorból kivett lappal is ezt csinálja, illetve ezé működik másikban. Ha tudnátok segíteni, hogy a scaleren mit nézzek, mérjek azt megköszönném.
Üdv.:
Voci