Sziasztok!
Elsőnek a hiba jelenség 2 másodperc után elmegy a háttér világítás!
Tekercs tökéletes 1K mind a két oldalt, kondik kicserélve, csövek tesztelve jó mind a négy,Q201-203-ig minden fet kicserélve!
Köszönöm előre is a segítséget, és az építő ötleteket!
Udv mindenkinek. Munkahaelyemen egyszerre 2, a cimben szereplo monitor kezdett figurazni, vagyis ossze-vissza ki-be kapcsolnak. Teszik ezt jellel es jel nelkul is. Van hogy masodpercenkent kapcsolgatnak, de akar 3 percet is mukodhetnek folyamatosan. A tapon a kondik rendben vannak, egy sem pupos. A gombok csatijat kihuzva folyamatosan megy, minden problema nelkul. Ezek szerint az ON/OFF gomb hibas, DE!! az AUTO gombot megnyomva is ki- illetva ha ujbol megnyomom bekapcsol, pont ugy mint az ON/OFF gombal. Ez mar anyira gyanus, hogy abban sem vagyok biztos, a gombokkal van a baj. Talalkozott mar valaki ilyen hibaval?
Sziasztok!
Van egy Samsung GH17LS típusú 17-es LCD monitor,ami bekapcsoláskor működik,kiírja hogy kéri a jelet.A számítógéppel összekötve viszont bekapcsolás után sötét a képernyő.A táp része rendben van minden feszültség megvan,az inverter is jó világít a háttér,csak hát nem vezérli a gép,a lcd panelon a kondik jók,minden feszültség megvan,processzor hiba lehet vagy esetleg más?
A válaszokat köszönöm előre.
:hmmm: Sziasztok.
Adott egy 24"Samsung monitor,minden frankó vele egy dolgot kivéve:A képernyö jobb alsó részén tenyérnyi helyen halványabb a kép,mintha "füstös" lenne vagy gyengébben világitana a háttér..
Mi okozhatja ezt??
Köszi.