Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG 225MW DVI

MONITOR - EPROM
Type: (BIN)
Size
128.0byte
Page
---
Category
MONITOR
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG DVI 225MW 225 MW
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung BX2431 Led monitorhoz SPI flash tartalmat keresek
Sziasztok!

Javítanom kellene ezt a Samsung BX2431 led monitort. A hibajelenség az hogy nem reagál a bekapcsoló gombra. Tápok rendben. Mivel érintőgombos, arra gondoltam hogy a gombsor a hibás. Kipróbáltam egy más típusú Samsung monitorral, sajnos az működött vele.
Viszont kivettem a flash ic-t, és teljesem üres volt. Ez biztosan nincsen rendjén. A típusát rendesen detektálja az író, de végig FF a tartalma.
Lehet hogy hibás, de ha lenne hozzá dump akkor azért megpróbálnám megírni - de nem találok hozzá anyagot sehol. Monitorokhoz nem nagyon van.
A kenotrontv.ru -n van BX2450-hez dump, de nincs náluk regisztrációm. A main ugyanolyan LS24B5 esetleg a kijelző lehet másik, de 24 colos az is. Lehet hogy jó lenne hozzá ez is.
Persze az eredeti típus lenne az igazi.

Előre is köszönöm!
Joco
Samsung 913B LCD monitor hiba
Sziasztok! Hozzám került a címben említett LCD monitor az alábbi hibával: Ha tápot kap kiírja a no signal feliratot, eddig minden ok. Amint rádugom a vga kábelt, a bal felső sarokban váltakozva kiírja egy ablakban, hogy "analog", illetve "digital" és a csatlakozók rajzát is kiteszi. Mindezt párszor megcsinálja, majd lekapcsol. Kérdésem az lenne, hogy ez eeprom hiba lehet, vagy az ominózus vezérlő (NT68F63L) cserével orvosolható? Eepromot szerzek hozzá és kipróbálom, de a plcc vezérlő 3-4000 forint, csak úgy nem szívesen vennék. Ha valaki már találkozott ilyennel, kérem segítsen. Megjegyzem a vezérlő 5-ös lábán megvan a közel 5V, vagyis az ellenállásos módszer nem válna be. Előre is köszönöm! Üdv: Laci
Samsung LS32D85KTSN/EN monitor nagy durranással meg állt, RP829 értéke kétséges.MEGOLDVA!
Tisztelt Kollégák!

Ebben a monitorban a táp panel BN44-00750A.
(Egész pontosan CN07BN4400750ASK28F790705)
Ehez keresnék valami rajzocskát, illetve RP829 ellenállás értéke lenne a kérdéses. (Kicsit szét robbant) smiley
A megmaradt részek alapján lehet piros fekete ezüst arany (0,2 Ohm), de lehet barna fekete ezüst arany is (0,1 Ohm), (vagy bármi más wink ).
Nemtudom mennyire érzékeny a pontos értékre (gyanítom semennyire), de azért szivesen tenném bele a gyári értékűt.
Ez a tápfet és a föld közötti ellenállás. Sugjatok mi lehet a gyári érték.
A tápfet is drót lett sajnos (QP811C) KF12N60F, helyette FQPF12N60C-t fogok betenni.
A 6.3A-s lomha primer olvadó (FP801S) is meg szakadt (természetesen).
A fő puffer (CP821) 82uF lenne de már mérve csak 77-et tud. Cserélem 100uF-ra. Úgy nézem befér méretileg.
Rengeteg a forhiba (ez lesz  hiba kiváltó oka, ahogy el nézem).
Reményeim szerint a többi része túl élte. (Mérve jónak tűnik.) cool 
Aki esetleg már javított ilyen tápot, irhatna a tapasztalatokról.

Üdv.

Fecóka
 
Samsung SyncMaster 710N nincs fény, de a készenléti LED vílágít - Megoldva
Üdv. Mindenkinek !
A munkahelyemen kidobtak egy a tárgyban nevezett monitort. A bekapcsolást jelző LED világít, halk, magasabb frekvenciájú fütty hallatszik, felteszem, a tápból. Ki-bekapcsolgatáskor alig látható teljes képernyős felvillanás látható, de tényleg alig érzékelhető. Ezen kívül semmilyen fényjelenség nincs, kezelőgombokra nem reagál láthatóan. Azt szeretném kérdezni, hogy ezek alapján érdemes-e vele foglalkozni ? Nincs sok tapasztalatom az ilyen monitorok terén, egyet javítottam idáig, de ott egy belső tápcsatlakozó átforrasztás megoldotta a problémát, igaz, hetekig tartott, amíg megtaláltam a megfelelő helyet. Köszönöm a válaszokat előre is. :)

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce