Sziasztok!
Samsung SyncMaster S24B350 LED monitor folyamatos működés közben a kép eltűnik és villogás mellett próbál újraindulni.
Kikapcsolás után kb. fél óra, újra normálisan működik 2-3 napig, és a hiba újra előjön.
Kapcsolási rajzot nem találok itt az oldalon.
Most éppen működik megint, mi lehet a probléma?
Sziasztok!
Ahogy írtam csak stby van ,indításkor a többi táp fesz nem jelenik meg.
Van rajta aktív PFC is jó lenne tudni, csak bekapcolva állít elő 380v-t /panel felirat/,mert csak 308v van minig.
A táp tipusa BN44-00195a jól jönne egy rajz is a tápról.
Ebben kérnék segítséget .
Köszi: Laci
Sziasztok!
Van egy Samsung SA450 típusú LED monitorom, a következő hibát produkálja:
Áram alá helyezve tökéletesen bekapcsol világít kéken a bekapcsoló led a képernyőn meg is jelenik, hogy "Chech signal cable" Ám mikor jelet kap, pl.: rádugom egy asztali számítógépre akkor a bekapcsoló led ugyan úgy kéken világít, de a kijelző elsötétedik, valószínűleg kikapcsol.
Model: S24A450B
Külső tápos, nem tudom hogy abban lehet-e a hiba.
Tápegység típus: AD-3014STR
14,0V - 2,14A - 30W
A monitor menüjébe be lehet lépni, de csak egy opció működik ami a következő:
Setup/reset azon belül is a PC/AV mód! Ám itt egyiket se tudom kiválasztani.
Panel típus: BN41-01654B
Tudna valaki segíteni nekem a hiba megkeresésében?
Köszönöm szépen!
A hiba a következő volt. Egyik nap még működött, másik nap már be sem kapcsolt. Szétszedést követően az összes kondi púpos volt ill. ki voltak folyva. Kondik cserélve, de továbbra sem működik. Az inverter trafóknál sípolás halható és vele egy ütemben ki-be kapcsol. Nagy az esélye, hogy a trafók is elszálltak.
A trafók száma. TM-21240-es, ebből lakik benne 2db. Ha valakinek lenne 2db írjon rám privit. Vagy ha van még ötlete, akkor szívesen fogadom.