Üdv
Adott egy samsung mosi és a programindításkor kijelzett időt túlhaladja kb 15-25 perccel.
EGyébként jól működik ezt leszámítva. Hibaüzenetet nem ír, de egy kicsit gyanus. Szerintetek?
Üdv
Sziasztok . Inverteres , mosás ürítés rendben , mikor a centrifugához ér , 9 percnél csak mojjol , kicsit elkezd pörögni , megáll , forog lassan aztán megint pörög , az idő ál , némikor vissza ugrik 14 percre azt így 9 percnél a végtelenségig próbálkozik . Ékszíj csere már megvolt . Valami ötlet ? Motor hiba lehet , ha bár még Samsungba háromfázisú rossz motorral nem találkoztam . Elektronika tud ilyet ?
Üdv!
Lenne ez a hűtő.
Az SWS2 nyomógombra nem reagál ( lásd a rajzot)
A többi gombra igen .
A gomb jó, lerakja testre a 10K, a vezeték a main-ig jó.
Kínomban a a chip 2-17 pint átkötöttem7-12-re.
Meghalhatott a proci 31 portja?
Kösz
Sziasztok.
Volt hogy menet közben, de általában csak úgy állásban megszűnik a kijelzés, a gép nem reagál semmire. Majd visszajön1-2 nap múlva. Ha nincs kijelzés, az ajtót nyitva világít a lámpa, és forog a tányér(motorja 21V AC)!
Kivettem a panelt belőle, forrasztási hibát, egyebet keresve.
A panelen egy 8a jelölésű IC02 pozíciójú kis alkatrész. Körülötte barna a nyák. A hibát nem tudtam eddig reprodukálni... ☹
Esetleg van valakinek vmi ötlete? Köszönöm szépen!
Máshol is találtam, de nem tudni külföldi nyelv :(
http://www.elremont.ru/forum/viewtopic.php?t=24489