Sziasztok!
Van egy (saját) Samsung piros porszivóm csapágy nagyon csörög ezt szeretnem kicserélni, egy (12-es kulcsu) anyával (valószinu balmenetes) van felfogatva a ventilator a rotorra, ventilator megakasztottam csavarhuzoval, anyat csavarlazitoval befujtam, most anya pedig forog a tengellyel eggyutt amikor a ventilator áll.
Mivel foghatnam meg a rotort hogy ne sérüljön meg?
Tiszteltetem a tagokat!
Megint egy kérdésem lenne. Meg tudnátok-e írni ennek a jeladónak az adatait és a bekötését?
Tipus DN-S14H Az adatai közül a max nyomás és a kiadott feszültség határok érdekelnének.
Nem én szedtem ki a gépből, hanem így kaptam, ezért nem tudom a bekötését és tartok tőle
hogy egy hibás próbálkozás megpecsételné a sorsát, ezért kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm a fáradozásotokat.
Üdv.: Majzinger
Üdv. mindenkinek.
Samsung DW-FN320W keringető szivattyúból csöpög a víz és 2-3 mosás után tilt az úszó kapcsoló.
https://www.hqelektronika.hu/hu/a-s-wash-pump-assy-w9-dd8101439a
Gondolom a szivattyú tengely tömítés .Előbb mint kiszerelem a szivattyút , ami egyszer használatos keskeny roppantó bilincsel van felfogatva , és nem is olcsó :
https://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Clamp-bend-OTK-940-DD8101424A-/133259318418
Volt már valakinek szerencséje hozzá , lehet ezt javítani - szét szedni roncsolás mentesen ? Mert a cserét nem hiszem , hogy bevállalják . .
Sziasztok Mesterek!
Kis segítséget kérnék ismét...
Ugyanis olyan területre tévedtem, amivel eddig nem -nagyon- kellett foglalkoznom...
(mert nekem is van mikrosütőm, de 15 éve is használtan vettem, kétszer cseréltem benne mika-lapot, most legutóbb sima műanyag lapot tettem bele...jó...és nem cserélném el a mostaniakra, mert kettőt fordul benne két csésze kávé és nem lehet meginni, oly forró lesz...)
De most -úgy látszik- muszáj leszek:
-szóval, van itt egy Samsung mikró
-digi kijelzős, grilles, nem melegít...
Kivettem magnetronját, betettem enyémbe, tuti az a baja! (mérni -multival- nem mérek eltérést)
(az enyém nem beépíthető ebbe, mert a csavarok nem olyanok, ott vannak, de nekem be vannak a magnetronba hegesztve, anyával rögzülnek, itt meg be kell tekerni, szóval nem lehet totál keresztcserét csinálni)
De...:
-hogyan lehetne a hibát tuti biztosan megállapítani?
-mit, hol kellene mérni, hogy tuti pontos legyen a diagnózis?
Tibor
A címet kipótoltam, mert nem tökmindegy!
Kalex