Sziasztok!
Samsung Ue37c5000 készülék ma kikapcsolás után többet nem kapcsol be csak a power led villog.
Ezt megelőzően csináltam a service menüben egy factory resetet, mert valamiért nem tudtam a mindig tv-t beprogramozni és gondoltam hátha el van állítva valami.
Nem tudom van e összefüggés, mert ezután még ment a tv és ki-be is volt kapcsolva, aztán egyszer csak már nem kapcsolt be többet.
Tudna valaki segíteni?
Köszi!
Tamás
Sziasztok! Eeprom tartalmat keresek az S16A sasszis tv-hez. Üreset belerakva beindul, de nem tudok állítani a szervízmenüben, úgy hogy jó legyen.
Köszönöm a segítséget.
Sziasztok! Tudja valaki, hogy milyen LED kell ebbe? Valószínű cserélnem kellene néhányat, de még nem találkoztam ilyennel. Ha lenne valakinek és küldene/térítés ellenében/ azt nagyon megköszönném.
Kijelző:LE400CSA-B1. Így néz ki: http://www.ebay.ph/itm/181948556901
Még nem szedtem szét.Az alsó kb.fele sötét a többi része meg nagyon világos.Mintha zárlatos lenne az alja. Köszönöm a segítségeteket!!
Üdv. a Tanyásoknak!
Egy barátomnak van egy Samsung 720N monitora, kicsit több mint két éves. Kb egy hete kezdődött a probléma. Semmi baj nincs a képpel, de egyszer csak magától megjelent az Auto Adjustment locked felirat, végigfut, majd eltűnik. Azóta kb 5 percenként megjelenik, de van amikor percekig folyamatosan ott van. Ilyenkor sem a menü sem a kikapcsoló gomb nem működik. Rettentően idegesítő, és egy két éves monitornak nem nagyon nézem el, hogy elromlik. Valakinek van valami ötlete, hogy ez mi lehet?