Üdv mesterek.
Megakadtam ennek a tv-nek a javitásával, ehez kérem a segitségeteket. A tv-n minden működik de a kép mintha negativ volna. A fényerő szabályzásával változik a kép, de csak korlátozott mértékben (szintelitettség változik) és halványan látszik az elözö csatorna képe. Félek hogy a kijelzö a hibás. Rajzom sincs.
Hi!
A készülék UHF sávban zúg, sistereg. VHF ok. Gondoltam dobok bele egy tunert vagy szokott más is problémát csinálni?
Sziasztok,
a tárgyban jelzett TV-t hozták hoteltalanításra. A hangolást már sikerült feloldani, működik. Visyzont az internetelérést nem tudom beállítani. Ha visszamegyek a gyári beállítások visszaállítására, felkínálja, és el is fogadja a wifi beállítást, ki is írja hogy csatlakozott. Azonban a főmenüből elérhetetlen és a Smart gombra sem indul be. Szerviztávirányítóm van, és a belépési kódok is rendelkezésre állnak. Csak azt nem tudom mely opciót kell módosítani és mire.
Kérem a tapasztaltabbak segítségét.
Köszi.
Tamás
Sziasztok!
Elég komoly darab, hangfalkimenet, VGA csat.... De!
Azonkívül, hogy állítólag van valami leállós hibája, ha éppen kap egy bármilyen más, nem rá való tekercset, amivel képméret nem jó, zárlatos a az eredeti eltérítője!
Valaki meg tudja oldani? Én nem szeretnék bajlódni a tekerccsel.
A gép azért került előtérbe, mert a csőre egyébként elképzelhető szükség lenne máshová! Katódilag 100%-os!
Üdv:
Pityesz