Sziasztok!
Belevágnék:Jelenség:SMR zárlatos, bizti kiolvadva. Kicseréltem a az SMR 40200-as ic-t, meg a vezérlőjét, meg a 22 mikrós kondit, meg a szekunder oldalon a zénert. A javítás eredménye, hogy indul vagy ötször a készülék, oly módon, hogy a nagyfesz is megjön egy pillanatra, majd készenlétbe áll. Na gondoltam rossz az smr, (HQ-ba sózták rám 2200 huf-ért). Tettem bele Nippur féle SMR kiváltó KIT-et. Javult a helyzet, most már elindul, de még mindíg csak 3-4 indulási kisérlet után, úgy értem, hogy magától indulgat 3-4-szer, marad bekapcsolva. :( . Sajnos nem találom az okát.
Amikor elindul, tökéletes a kép, a 125V működési feszültség is szépen beállítható. A tápban a hálózati kondit cseréltem. Eléggé tanácstalan vagyok, segítséget kérnék!
Köszönettel: Bagoly69.
Sziasztok!
A fenti TV O-W korrektor hibás. Tudna-e valaki segíteni, vagy esetleg erről az áramkörről rajzot küldeni? A Tanyán csak eprom -tartalom található erről a gépről.Még annyit, hogy függ. táp és lin. hibája is volt (kondik), ez már megoldva, az OW-kör impulzus kondijait egyenként kivettem, megmértem, jók, kettős dióda jó.Az induktivitást nem szívesen bontanám szét, ha nem muszáj, előtte inkább mérnék, ha van rajz.
Köszönettel
Attila
Sziasztok.
A fent említett sorkimenő Trafó helyettesítésében , vagy beszerzésében kérnék segítséget.
Milyen Trafók jók még a helyébe?
Samsung CW-29M024N típusú tévében volt.
Panel száma: cw29m064n2xxec S16A
T444S AA26-00145A TRANS FBT 1372.0076B,CT29A5P,3.5MH,135V
SAMSUNG FUH29A001B(S)
Előre is köszönöm.
Üdv Mindenkinek!
Egy Samsung WS32Z302-vel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. S62A chassis. Nagyon nagy az EW torzítása, Kondikat , fetet, ellenállásokat átnéztem, hibásat nem találtam. Ha valakinek ötlete lenne ( esetleg egy szervizbelépés) azt nagyon megköszönném.
Üdv!
Sanya