Üdv!
A készüléken a készenléti led világít. Ha a "gombbal" indítanám semmit nem csinál, nem pislog nem alszik el. Viszont a reléje bekapcsol, illetve ki- be kapcsol, a tápokat nem indítja el. A mainról megjön a 3,3v kapcsoló feszültség. Ha távval indítom a készenléti led kialszik és úgyis marad, egyik indítási módnál sem lekapcsolni csak a hálózati kábel kihúzásával. Mikor idekerült egy szakadást találtam a tápban, azt áthidalva ennyit haladt a javítás. Táp, vagy main ? .....ez itt a kérdés Köszönöm !
Köszöntöm a Kedves Tanyalakókat !
Megszállottak - mint én is - becsülik a régi, jó készülékeket. Igen jó hangú SAMSUNG TV-m javításához szükségem lenne F650R . P03 számú ( 9D27 van még alatta ) sorkimenő - nagyfesz trafóra. További segítségként mellékelek egy képet is a panel alkatrész felőli részéről. Minden segítséget előre is megköszönök.
Sziasztok!
A címben nevezett készülék a következő hibát produkálja, feszültség alá helyezve azzaz amikor dugaljba be dugom, azzonal fel kapcsol a háttérvilágitasa, képtartalom nincs, kikapcsolni nem lehett.
A kérdésem az lenne hogy találkozott e valaki hasonló jelenséggel?
Mérni még nem mértem semmit rajta, mivel nem egy kis tv, s kevés helyem van.
Ezért kicsit célirányosan indulnék neki a javításnak.
Köszönöm előre is az információkat.
Üdv Istvan78!
Sziasztok
Van itt valaki Samsung szervizes, vagy a Szlovákiai Samsung TV gyár környékéről?
Kellene egy kis info / rajz stb...
A tanyán ma letöltöttem vagy 20 pdf-et, egyikben sincs kapcsolási rajz..
Nekem meg kellene rajz, vagy egy kis segítség..
Köszönöm
Laci