Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni,javított e már valaki ilyen kijelzőt a szokásos képduplázós-csikozós hibával?
A neten találtam pár receptet ,az egyikkel majdnem tökéletes is lett de maradt benne pár vékony fekete csík.Tudom nincs biztos módszer ,de hátha megmenthető .
Köszi
Lajos
Üdv mesterek. Javitom a fent emlitett TV-t. Azzal hozták, hogy szük a kép. Vagyis kicsi a sorméret. A C404 zárlata kiégette a nyákot, kifordult a DZ403 és az R423-mas is. A javitás után a kép széles lett és párnatorzitott, amit a servis menüben sem lehetett korigálni. Forrósodott az L405. A Q801 cseréje után rendbejött a képméret és a párnatorzitás is elmult cserébe most a Q801 forrósodik. A bekapcsolás után 15 percel már 80C körüli a hőmérséklete és ez az ami aggaszt. A tapasztalatom szerint ez nemjó jel, de nemtudom merre tovább. Letekertem az L405 tekercset nem-e menetzázlatos, nemvolt az, visszateretem. A Q 801 eredetileg IRF 630-as volt de csak 640-est kaptam. Miétr melegszik ennyire a moszfet? Van vlm ötletetek?
Szevasztok
Hozták ezt a tvt,hogy kattogva indul illetve egy idő után kikapcsol,a kattogás megszünt a tápban lévő c808 as kondi cseréjével,illetve találtam egy kapacitás vesztett kondit a sortápon,kicseréltem de valahogy nem jó a kép elvan mozdulva lefele,illetve a sor is olyan trapéz alakuan szélesedik,szóval megpróbálnám a szervizbe hátha lehet valamit kezdeni vele.
Üdv! samsung le22c350d1w tip.lcd tv-hez keresek vezérlő panelt,typ:BN41-01538A,előre is köszönöm!