Sziasztok , Pattinttós hátlap Samsung CY-NNO 49" kijelző alul két csíkkal , egyik fele beégett , kérdem én No1 : Megfordítható a difuzor , úgy hogy a teteje legyen lefelé , No2 Mivel lehet ezt szépen vágni mert van egy betőrt 60-as azt végső esetben megpróbálnám belefaragni
Üdv!
Olyan jellegű problémám van , hogy egy samsung plazma tv(PS-42D5SD) lj41-03424a nevezetű y-sus panelján elszállt egy dióda ami P75b névre hallgat , de semmit nem találok róla a gugliban!! Az addig biztos ,hogy zénerdiódáról van szó , mert a pozíciószáma ezt támasztja alá(ZD5005), de több óra hossza google keresőzés sem hozott eredményt ! Próbáltam már mindent , maga a tv service manuálját is letöltöttem már , de ott nem tér ki az alkatrészlistára ! Ebben kérném a segítségeteket , mert 2 tv is ugyan ezzel a hibával bír , ami típus hibára utal. Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Ehhez a készülékhez keresnék T260XW02 tip. kijelzőt.
Köszönettel :Laci
SAMSUNG KS1A AA41 sassze
Szep napot kivanok minden tanyalakonak !
Szeretnem segitsegeteket kerni a fentemlitett Samsung KS1A AA41 sasszeval ellatott keszuleknel!
A tap mukodik,sor indul van magas,van futes,180V jelen,de nincs G2 fesz.,ha kiszedem a G2-t uresbe van kb 700V,visszarakom van 0,0V.Kondit csereltem 472/3KV de hiaba !
Minden segitseg szamit,
Koszonom szepen!
Jozsef,Nagyvarad!