Sziasztok!
Egy Samsung SyncMaster 943nw került hozzám rózsaszín a képe, elsőre azt gondolnám, hogy cső cserés a monitor, de mikor látom, hogy az OSD menü nem rózsaszínű akkor egy kicsit elbizonytalanodtam.
Mi lehet a probléma? EEprom?
Üdv.
Gege
Sziasztok
Lenne egy érdekes kérdésem van egy Samsung 763mb 17" sik képcsöves monitorom és olyan gond van vele, hogy nem teszi ki az osd menüt a képre ha nyomogatom a gombokat a led villog, de fogalmam sincs hogy állit valamit rajta vagy nem (inkább nem).Probáltam más eepromot tenni bele ( másik tipusból) de azok a beálitások maradnak amit az elözö epromba vannak. Proci hibára gyanakszom?
Van valakinek valami ötlete esetleg procija ehez a tipushoz???
Köszönöm
Sziasztok!
Valaki meg tudja nekem mondani hogy a fent említett monitorban milyen méretű és tipusú csővek vannak esetleg hol lehet ilyent rendelni?
Köszi!
Attila
szereztem egy procit a monitorban betettem továbra sem volt osd volt még két eepromom az egyikkel lett osd csak kelet nyugat eltéritést meg a párnatorzizást nem korigálta. Betettem a másik eepromot és megjavult hihetetlen, hogy csak ez a két állitás nem müködött a többi(szin viszintes állitás igen) Tehát eeprom hiba volt az osd menü meg a kelet nyugat korekció is