Szevasztok!
Fenti monitor tápjának generálozása után derült ki, hogy a kijelző panelján levő DC-DC konverter IC (CT1102)csont zárlatos lett.
Nem találok ilyen IC-t. (8p. MDIP)
Ha valakinél van ilyen, vagy hasonló törött kijelző, és azon ilyen található vevő lennék rá!
Köszönöm.
üdv
Sziasztok
Lenne egy érdekes kérdésem van egy Samsung 763mb 17" sik képcsöves monitorom és olyan gond van vele, hogy nem teszi ki az osd menüt a képre ha nyomogatom a gombokat a led villog, de fogalmam sincs hogy állit valamit rajta vagy nem (inkább nem).Probáltam más eepromot tenni bele ( másik tipusból) de azok a beálitások maradnak amit az elözö epromba vannak. Proci hibára gyanakszom?
Van valakinek valami ötlete esetleg procija ehez a tipushoz???
Köszönöm
Sziasztok! Van egy a címben említett monitorom ami hibásan került hozzám. Elkók púposak voltak kicseréltem őket ezutána táp elindult majd megint letiltott... leválasztottam az invertert ugyanis az egyik sp8m3 fet rövidzáras lett, és így a monitor megy csak az inverter nem... kicseréltem a fetet és továbbra is fenn álla probléma megsüti magát... áramkorlátos táppal hajtom h ne égjen szét a fet rögtön... néztem a trafók kimenetét szkóppal ugyanakkora jel van rajtuk, próbáltam egyikkel másikkal 1-1 Ampert vesznek fel... egyformán rossz mind a kettő oldal... (2 cső van benne)ÉS amúgy mikor 2A adok neki mikor bejön a kép és elindul a fénycső is nagyon fényesen világít mintha nagyon kilennének vezérelve... mi lehet az oka? találkoztatok már ilyennel? A DIM bemeneten 0V van, az elivleg a fényerő állítás lenne?
A segítséget előre is köszönöm!
Sziasztok!
Olyan gondom van ezzel a készülékkel,hogy ha nem kap jelet kiírja h csatlakoztassa a kábelt de ha rákötöm a gépre nincs kép egyáltalán!Stby led alapján kapcsolná a monitort,de mintha nem is lenne stby állapota,a lednek villogni kellene stby állapotban.Másik kábellal is kipróbáltam,az biztos jó.
Üdv.Miki