Sziasztok!
A fenti, WS32Z306T TV-függőleges eltérítésével kínlódok. A jelenség, amivel bejött: Bekapcsoláskor a kép aljától 4-5 cm-re pár vékony, színes csík látható, ezenkívül semmi fény és függ. eltérítés.
Az La 7845 már többrendbelileg lett cserélve a CXA2165Q után (ez köztudottan kh-s szokott lenni). A CXA kimenetein kb 0,5V-os neg. és poz. fűrész mérhető, az LA 4-5 lábakon ez már csak 0,2V körülire csökken, de ott van. Az LA 2. (kimenetén)lábán csak néhány V-os sorfrekis jel látható, viszont az egyenszintje stabilan -16V. Az összes kondit, ellenállást megmértem, kiforrasztva, mindent jónak találtam. Ha már itt tartunk, még egy kérdés: Az eltérítő egyik fele az LA kim-re jön (sárga vez.), a másik, a zöld a SM szerint kondikkal jön a földre. A valóságban azonban két fóla a Defl. panel sarkánál össze van zárva, ezáltal ez DC szempontból az eltérítő (zöld vez.) földön van. Hogy helyes?
Köszönettel
Attila
Ha valaki estleg már találkozott ilyen szörnyeteggel.
hang van kép nincs g2 felcsavarva visszafutásicsíkok megjelenek.
RGB vég cserélve probléma maradt.
Lehet hogy TDA12025 ic kellene cserélni?
Üdv Néktek!
Szerintetek ez T-CON hiba vagy kijelző? Az alsó kb. 10-15cm-es csíkban tiszta csak a kép. Melegítésre/hűtésre, kocogtatásra nem reagál, kijelzőre menő szal. kábelek nem tűnnek KH-snak. Esetleg valakinek próbára nincs egy ilyen T-CON-ja?
Köszönöm!
Sziasztok.
Adott a címben szereplő tv aminek a képe jobbról balra egyre fakóbb színtelenebb. A képeken nem tudom mennyire látszik, de igyekeztem...A szalagkábeleket és csatlakozókat megtakarítottam de nem javult. Talán az lcd a hibás?
Üdv.
https://kepkuldes.com/image/KyjQH5
https://kepkuldes.com/image/Kyjf2Q
https://kepkuldes.com/image/Kyj9xR
https://kepkuldes.com/image/KyjA4Z
https://kepkuldes.com/image/KyjSNV
https://kepkuldes.com/image/KyjJSm