Sziasztok A készülék egy hang hibával került hozám.A javitás uttán mostanig használatban volt, tegnapig.A tegnap tizenöt perc után lekapcsoldot.Visza kapcsolás után kb ugyananyi idö után megint kikapcsolt, Ki bontva a tápban a képcsö elektro mágnes kimenetele elöti poszisztor volt elduranva.csere után a készülék müküdöt vagy husz percet és megint lekapcsolt. Vizsgálat után mert nem kapcsolt visza r 823,0,47ohmos ellenálás éget ki.Csere után a készülék kb ugyananyi idöt megy ujra kikapcsol.Még annyit akarok hozáfüzni a témához hogy mielöt kikapcsol a kép becsikozodik és a hangot lehuzva egy halk sercegés halszik a sorkimenö trafo felöl.Zárlatos lehet a trafo és ez lehet a hiba?Találkozot e valaki ilyen hibával.A készülék mielöt hozzám került ugy három évet pihent.Lajos
Üdvözletem!Nem tudná nekem valaki megmondani hogy Samsung CZ20F12T tv szervíz menüjébe hogyan tudok belépni.Előre is köszönöm.
Üdv Uraim!
Szívok egy LE32R86 BDR lcd tv-vel .Nem indul csak villog a stbyled.Ha sokáig "nyomom" a stby kapcsolót elindul demó módban ,ekkor teljesen jól üzemel,programozható, de ha leállítom ,nem indul.Táp "felkondizva",sztem eeprom tartalom kéne hozzá, ha valakinek lenne "raktáron" megköszönném.
Sziasztok!
Már megint egy (számomra) ismeretlen hiba...
Első bekapcsoláskor a kép még jó volt, de mintegy óra elteltével (fényképeken látható) csíkok jelentek meg és a kép sarkai, szélei is hiányosak. Hűtésre nem reagál, sőt kb. egy órai pihentetést követően is rögtön ilyen hibásan jelenik meg a képtartalom.
Jó lenne tudni, vajon t-con vagy main okozhatja, mert egyik sem olcsó gyanúm szerint.
Köszönettel: Kiss Zoltán