Üdv Mindenkinek!
Olyan problémám lenne ezzel a monitorral ,hogy van amikor 2-5 perc használat után a teljes kijelző el kezd becsíkozódni ,illetve utánna meg teljesen hófehér lessz a kép. A kondikat már kicseréltem illetve átméregettem ,de ezek után se javult meg a monitor. Nem tudom ,hogy valamelyikőtök tapasztalt-e már ilyet?
Előre is kszi a segítséget!
Üdv!
Üdv Mindenkinek!
Keresek egy Scaler panelt a tárgyban megjelölt LCD monitorhoz!
Ha valakinek lenne bonott és eladná, vevő lennék rá!
http://kepfeltoltes.hu/view/100406/P1000868_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előre is köszönöm!
Üdv
e-saman
Sziasztok! Van egy a címben említett monitorom ami hibásan került hozzám. Elkók púposak voltak kicseréltem őket ezutána táp elindult majd megint letiltott... leválasztottam az invertert ugyanis az egyik sp8m3 fet rövidzáras lett, és így a monitor megy csak az inverter nem... kicseréltem a fetet és továbbra is fenn álla probléma megsüti magát... áramkorlátos táppal hajtom h ne égjen szét a fet rögtön... néztem a trafók kimenetét szkóppal ugyanakkora jel van rajtuk, próbáltam egyikkel másikkal 1-1 Ampert vesznek fel... egyformán rossz mind a kettő oldal... (2 cső van benne)ÉS amúgy mikor 2A adok neki mikor bejön a kép és elindul a fénycső is nagyon fényesen világít mintha nagyon kilennének vezérelve... mi lehet az oka? találkoztatok már ilyennel? A DIM bemeneten 0V van, az elivleg a fényerő állítás lenne?
A segítséget előre is köszönöm!
Sziasztok!
Samsung 997 DF monitor hibájával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Csak sejtéseim vannak hogy hol van a hiba. A konkrét jelenség az lenne, hogy a kép fény erejével változik a kép méret is. 3-4 cm-rel a szélein kívülre esik. A kép méret mind Vertikálisan és mind Horizontálisan is arányosan változik. Sötét kép esetén több rész is a margón kívül kerül, még a világosabb képnél minden rendben van. Sorvégfokozat körre gyanakszom, hogy ott valamelyik kondenzátor öregedhetett el. A hiba jelenség alapján feszültség szabályzási gond lehet, mivel a sortrafó utáni kört arányosan érinti.
Minden segítséget és tippet szívesen várok.. :D