Sziasztok!
A 3 évvel ezelőtt vásárolt Toyota Verso ( 2011) autómban nagyon megszerettem a fejegység kihangosító funkcióját, mindezt egy Samsung S8 telefon segítségével. Az S8 még tette a dolgát, háttérben egy S10-et szereztem be tartaléknak, gondolván „fekete napokra”. Ez a napokban meg is történt, egyik pillanatról a másikra teljesen megadta magát az S8, se kép, se hang, töltést se vesz. Megveregettem a vállamat az S10 miatt és „beizzítottam”.
Ezzel viszont már nem „muxik” a kihangosítás. Megtalálja a Toyotát, a gyári 4 db. „0” kóddal párosítom, már eleve csak „hanggal” kapcsolódik de az is csak elméletben mert hangfájl lejátszás indítása után nem hallani semmit se a telefonon se a fejegységen. A fejegységen kiírja a sikeres Bluetooth kapcsolódást, de utána le is „szakad” róla.
Nem értem, hogy egy újabb generációs telefonnal miért nem lehet elérni azt amit az elődje tudott.
Egy pár neten talált trükköt elkövettem a probléma ellen de még semmi eredmény.
Tudna valaki segíteni?
Köszönöm előre is.
Malibu
Üdv mindenkinek,
a fent leírt probléma történt velem. Saját telefonomról van szó, a történet: minden jól működött amíg egy makacs vírus miatt
amit nem tudtam törölni,jött az ötlet, factory reset, sikerült is csak amikor telefonszámot és vagy e-mailcimet meg nem kellett
adni jött a probléma.
Sajna a e-mail cim és a kód is az enyészeté lett ezért kaptam a fenti üzenetet.
Találtam rá megoldást itt:
https://www.youtube.com/watch?v=DJ8_qbj1DPQ
Csak azt nem tudom hogy azt az usb-s ezközt hol tudnám beszerezni vagy esetleg csinálni ha ebben tudnátok segíteni azt nagyon
meg köszönném.
steewi
Üdv!
Számomra teljesen ismeretlen terület a mobil. Sajna sikerült lezuzni a kijelzőjét, de nem tudom érdemes lehet-e nekiállni cserélni. Találtam a neten 7000fk környékén, lcd kijelzőt, és 16000 körül oled kijelzőt, vajon melyik lehet benne. ezenkívül mennyire macera kicserélni, ha jól láttam ennek nem jön le a hátulja, valahogy az elejét kéne le szedni. Akinek van némi tapasztalata mobil szerelésben szívesen vennék pár tanácsot.
Siasztok!
Fenti telót hozta a kolléga. Kiírja hogy galaxy ace 4, és újraindul. Feltettem rá (többször) Odinnal 1 file-os és 4 file-os romot is, utóbbinál egyszer pillanatra továbbment a Samsung logóig, de 1-2 mp után újraindult, és csak a Galaxy Ace 4 , rezeg és restart. Kuka lesz?