Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG KS2A CHASSIS TXK2750X

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.3 MB
Page
62
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SAMSUNG KS2A CHASSIS TXK2750X service manual (1st page)
Preview of SAMSUNG KS2A CHASSIS TXK2750X [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SAMSUNG KS2A CHASSIS TXK2750X service manual (2nd page)
Preview of SAMSUNG KS2A CHASSIS TXK2750X [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    SAMSUNG KS-2A CHASSIS TXK-2750X KS2A TXK2750X KS TXK 2750
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung LS22EMDKU/EN - szürke, kör-alakú folt a kijelző alsó részén
Üdv a Kollégáknak! Ez a tv balesetet szenvedett, a kijelzőn több helyen is látszanak sérülések. A tulaj elmondása szerint a hiba viszont kb. egy évre a baleset után keletkezett. Először csak pici folt volt látható, mely mint a gomba növekedett. Most 48 mm átmérőnél tart. A foltnál nem látszik sérülés és közel tökéletes szürke kör látható, mely az OSD előtt is látszik... Tud ilyen hibát kijelző okozni? Találkozott már valaki ilyen hibajelenséggel? Köszönöm az észrevételeket!
SAMSUNG UE32EH4003W LED TV kontroll led villog. Mainboard cserével megoldva!
Kedves kollégák! Fent nevezett készülék készenlétből indítva normális indítási periódusban villogó leddel próbál indulni. Befejezi majd újra indul az egész a végtelenségig. Ebben a készülékben a BN44-00554A tipusú táp csücsül. Mivel nem ismerem a tápot. Az lenne a kédésem,hogy normális e az,hogy a puffer elkón (a készülékből kiszedett tápnál)nincs PFC szintű(390-400V) feszültség. Jelenleg műterheléssel a tápok stabilak,de a pufferen csak 300V mérhető. Továbbá még egy kérdés. A tápot main ról leválasztott állapotban mérve a tápok azonnal indulnak(ez normális?) A +5V: 12V/21W izzóval a +13V: 24V/50W-os izzóval teljesen stabil. Ha a power on lábat testre teszem a táp megáll(ennél ez a normális?). Természetesen azt én is látom,hogy hagyományos PFC áramkört nem tartalmaz. Viszont megzavar a puffer elkó feszültség értéke a 450V. Tanácsot szeretnék kérni,hogy megtudjam ez e a táp helyes működése. Természetesen rajzot is keresek a táphoz,annál is inkább mert pld.a led meghajtó IC értéke semmilyen módon nem deríthető ki(lecsiszolták). Közben felmerült még egy kérdés. Abban az esetben ha a led háttérben van a hiba,megtörténhet e az,hogy emiatt valamilyen védelem aktiválja magát. Ha a ledsor le van választva,normál esetben ez a készülék is működik vagy esetleg valami letilt.Szóval van egy pár kérdésem. üdv.
Samsung Slim Flat 72 cm ciripelő hangot ad elég hangosan...
Sziasztok! Van nálam 1 Samsung slim flat 72 cm es sikképcsöves 3 éves tv ez 2 panelos,egymás tetején van a 2 panel benne!! Kontaktra ha megütögettem,megjavult,végigforrasztottam a felső panelt teljesen,minden forrszemet,és még mindig fenn áll a hiba! Mi lehet a megoldás?? Üdv:Sparco
Samsung LE40D503F7 T-con panel keresés
Üdvözlet! Fent nevezett készülékbe keresnék T-con panelt. A kijelző típusa: LTF400HM05,SSDZMU,8BIT,40 INCH. Ugyanis a kedvesem kislánya nagyon szeret takarítani és a kijelzőt is alaposan befújta üvegtisztítóval aminek a vez. panelja pont alul található és valahogy nem bírta a sok löttyöt és zárlatos lett, így hang van kép nincs. Segítséget előre is köszönöm. Üdv.:Peti
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce