Szevasztok
Hoztak egy ilyen tv t ami már az őrületbe kerget,megyen bekapcsol,napokig,aztán gondol egyet,és kikapcsol,de fulra semmi led semmi reakció,persze akkor csinálja ha ösze van rakva,gombal áramtalanitom,bekapcs és megyen tovább,már átforrasztottam amit csak láttam,ha az asztalon van,megyen,öszerakom,akkor is napokig aztán megint kikapcs,van e ennek valami tipus hibája,esetleg a táp ic,szokott szarakodni,nemtudom,az a baj hogymérni se tudom.
Hi!
Megint van egy problémás eset. A készülék bekapcsoláskor és kikapcsoláskor is kattog. Degauss relé, illetve menet közben rapszódikusan leáll és csak főkapcsolóval lehet életet verni bele. Nem kh, végig ütögettem. Kondik nagyja kicserélve. Egyébként mikor elmegy belőle az élet, mintha nem is lenne áram alatt. Most várom hogy lekapcsoljon, persze ilyenkor megy. Bár a kattogás az örök.
Valaki találkozott már ezzel?
Sziasztok!
Samsung LE37R72B típusú 94cm LCD Tv. Linkelek egy képet róla,az a pici kis hibálya van,hogy tök jó minden,csak a képernyőn van egy függölegesnek látszó aránytalan sötétesebb folt,és ez képtartalomtól függően változik .Akkor látható inkább,pl ha kék a háttér.Máskor haloványabban.2 képet rakok fel amikor jobban látszik,amikor szinte nem.
Valaki tudna erre mondani valamit??
Köszi!
Üdv:Sparco
Üdv Mesterek!
Slim Samu CW29Z306T S62B sasszé / 16: 9 módban látszik csak/ scartról / UPC satbox/ a kép felső széle (kontúrja) - főleg világos képtartalomnál - erősen vibrál.
A tunerképnél nem...
Jelszint mizéria vagy mi...?