Szevasztok!!
A cimben szereplo TV tapegysegeben (BN44-00442B) inditaskor behuz a relee es rogton el is enged.Olyan rovid ideig huz be a relee hogy egy DMM "fel sem ebred",nem lehet a kimeneteken merni semmi realis erteket.A logikai lapon a LED nem villan fel sem.A kerdesem az lenne hogy hogy lehet a tapot inditani "eroltetetten",fuggetlenul a logikai es az alaplaptol,eldonteni hogy a tap hibaja miatt nem marad a relee behuzva vagy valamelyik lap allitja meg.Egyaltalan terheles nelkul indithato e karosodas nelkul?Amit tudtam merni az 5V stby,a PS ON meg 3,2V,mikor behuz a relee lemegy 0-ra.Nyugalmi allapotban a piros LED az elolapon folyamatosan vilagit,mikor a relee behuz,kialszik.A tapban volt egy par pupos kondi,ezert csereltem az osszeset,kiveve a 2 PFC kondenzatort.Ha tud valaki segiteni egy tap rajzzal,otlettel,nagyon halas lennek.
Kossz,Peter
Sziasztok!
Ennek TV-nek Video bemenetről van hangja Tv adóról nincs. Semmi rendellenességet nem találok sem szemre, sem méréssel. Szervízkódot nem tudok, így ott sem tudok szétnézni. Ha valakinek van valami ötlete, vagy volt ilyen hibája megköszönném ha megosztaná velem.
Üdv.Ckó
sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni a fent említett tv javításában.
Sorfató megy,a tápok megvannak,eltérítés megy,hang van ,távra reagál.
viszont a proceszorból nem jön RGB jel.
Ha valaki találkozott ezzel a hibával kérem ossza meg a tapasztalatot.
köszönöm mindenkinek a segítséget vissza adtam a készüléket.
Üdvözlettel:hifi64
Sziasztok!
Fenti TV-n fenti hiba jelentkezett. Van hang AV-ról is, de zajos, képtartalomtól függően. Tuneron keresztül kifogástalan. Ha AV-ról nézem és bedugom az antennát csökken a zaj, de nem szűnik meg. Nem az M52309SPA. Keresem az okát, csak közben gondoltam megkérdezlek benneteket!
Köszi! Laci