Sziasztok
Egy samsung sp43t8he típusú projis tv hidegen nem indul. Többszöri próbálkozás után tökéletes. Üzem melegen ha kikapcsolom egyből indul. A tápban STRX6459 van mennyire jellemző erre ez a hiba? STRX6750-nél már többel találkoztam ezzel a jelenséggel.
Köszi
Balázs
Sziasztok.
Van egy samsung tv-m aminek sajna egyre rosszabb a képe.Fotókon látható, hogy a kép alján becsíkozódott és körben kb 1 centi szélességben "kerete" van.Nos ilyen hibát még nem javítottam ezért kérném a segítségeteket. Amit eddig csináltam az a szokásos elkó csere a tápban.A feszültségek jók stabilak.Melegítettem a processzorát de változást nem tapasztaltam.Előre is köszönöm a segítséget.
https://kephost.com/images/2017/09/27/IMG_0166.jpg
https://kephost.com/images/2017/09/27/IMG_0169.jpg
https://kephost.com/images/2017/09/27/IMG_0175.jpg
Sziasztok
A tárgyban jelzett tv a következő hibaüzenetet írja "tárhely kevés". Törölni nem lehet mert csak a gyári appok vannak rajta, csináltam egy factory resetet, pár napig jó volt, de most újra előjött a hiba. Egyéb hibák még amit tapasztalt az ügyfél, véletlenszerűen kikapcsol, bekapcsoláskor analóg műsor képe van, de hang az a hdmi-n rádugott berendezésé hozzá, nem tudom hogy ez is a megtelt memória miatt lehet, vagy teljesen más okozza. Samsung ügyfélszolgálat próbált távból ránézni, de nem sikerült rácsatlakozniuk. Találkoztatok már ezzel a hibával? Külső tárhely megoldaná esetleg?
Köszi
Balázs
VDP3130Y-B1 procit keresek bontásból
KS3A(P) sasszi