Helló!
Az ominózus készüléken nem volt kép. A tconon egy 2,4-es stab volt a hibás, ezért a VGL, VGH feszek sem voltak meg. Csere után működik szépen. Mennyire gyakori ez? Csere után nem melegszik, azért kíváncsi vagyok a véleményetekre mennyire lesz megbízható ez így?
Üdv.: Ízirájder
Üdv mindenkinek!
A fent említett tv-vel vagyok gondba ugyanis bekapcsolás után hang van kép viszont néha előjön , néha nem. A sorkimenőn a a screen-t csavarva felfelé előjön a kép viszont visszafutási csíkok vannak, visszaállítva eredeti helyére eltűnik a kép :((.
A képcső panelon a kondikat átnéztem és jónak mértem,a 3 színfeszűltség értéke közel egyforma 180V továbbá a fűtés is megy.
A tanácsokat , segítséget előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
A fennt említett TV egy 16:9-es csővel szerelt gépezet. Működik, de a kép csak a közepén fókuszos, körben elmosódott. Raszter hibát nem látni, nem sortrafós. Tapasztalat nincs vele hibát nem találok. Segítségeteket kérném. Üdv.: Laci
Hello tanyalakó SZAKI-k!
Rettenetes dolog történt! Egy SAMSUNG UE40NU7122 vadi új, garanciális TV "arcra" esett.
A kijelző tönkrement.
A SAMSUNG szervíz csak egy kevéssel drágábban javítaná, mint egy újnak az ára lenne.
Vagy van-e valakinek ellentétben ezzel, egy nem működő de hibátlan kijelzőjű darabja?
Vagy kell-e SZAKI-nak valami ebből?
Panel?
Csatlakozó?
Bármilyen alkatrész?
Valamilyen szerelvény?
(Ajtótámasztéknak nem praktikus, nagy.)
Jelenleg ilyen képet ad:
Kívülről így néz ki, mint egy új, a bemutató teremből:
Itt vannak az adatai is:

![]()

A több adat még a mellékelt képeket látható.
Írj egy privit, vagy hívj fel.