Tisztleletem!
A fent említett monitor tápja megadta magát.
KB fél éve át lett kondizva, forrasztva akkor megjavult (eddig).
A stand by led bekapcsolásra világít de, nincs 24v, sőt ahogy méregetem az IC-k sem kapják meg a tápot.
Elkezdem ellenőrizgetni a diódákat, ellenállásokat, de ha valaki segítene lerövidíteni az utamat, megköszönném.
Esetleg egy használható rajz is jó lenne.
Előre is köszönöm, szép napot
Fiam összetörte a TV monitort,
https://www.youtube.com/watch?v=v2voXbHtkYk
amúgy működne, a benne lévő kijelző 21,5", LVDS csatiból hányféle van?
Melyik tipusban lehet ugyanilyen kijelző amit be lehetne tenni helyette, a vatera tele van 22" monitorokkal.
Ezen van HDMI ez TV is, ha veszek egy még jó de semmit nem tudo 22" monitort melyik tipust érdemes?
Nincs egy lista melyik monitorban milyen kijelző vagy milyen csatlakozo, és persze LED es e a LED csati-kötés is stimmel-e?
pl:
HP L2245wg? SAMSUNG S22A300H?
Köszöntök Minden Tanyakedvelőt !
Samsung SyncMaster 740N típusú LCD monitor nem működik, bekapcsolásakor folyamatosan villog a bekapcsolást jelző kék led. Milyen hibát kell keresnem a javításához. LEZÁRVA ! Köszönöm a hozzászólásokat !
A készülék bemeneti jelforrás nélkül jól működik. A képernyőn jelzi: "check the signal cable".
Amint felismeri a jelforrást, eltűnik a kép, a háttérvilágítással együtt. Erre varrjon valaki gombot nekem :o)
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Ne indíts új topikot, a régi mellé. Várd ki türelemmel, amíg a feloldás megtörténik, ha már az első beírásnál figyelmetlen voltál. Legközelebb azonnali törlés mindkét topikra!